11. ledna 2019 17:04

Sobotní RE-PLAY bude přemýšlet, bojovat i závodit

Těšit se můžete na zombíky, motorky, ale i na válečnou taktiku.

Nejen fanoušky válečné taktické akce zaujme hned první recenze, která se detailně podívá na Jagged Alliance: Rage!. Re-play vám představí nejen tento konkrétní kousek, ale i jeho historii, jež má mnoho společného i s Českou republikou. Hlavně vám ale ukáže, jak se toto dílko hraje, co vše nabízí a čím se liší od konkurence. Rozhodně se tak v sobotu dívejte, uvidíte, že i ve válce je potřeba dost přemýšlet.

Pokud raději soutěžíte, než válčíte, a jestli navíc máte rádi rychlé stroje a závodní okruhy, tak vás jistě potěší recenze simulátoru motocyklových závodů s názvem Ride 3. Re-play vám v recenzi prozradí, čím vším se tento kousek chlubí, čím se liší od svých předchůdců, a zda-li může zaujmout i jiné hráče, než zaryté fanoušky motorek.

Atmosféru boje o přežití a všudypřítomného strachu ze zombií i dalších hráčů si pak vychutnáte v recenzi survival akce DayZ. Tato dlouho vytvářená hra byla konečně vydána a Re-play ji pro vás samozřejmě zrecenzoval. Dozvíte se, co vše nyní nabízí, jak se hraje, a i to, zda se jí podařilo zbavit se bugů z předběžného přístupu. I proto se tuto sobotu dívejte na Re-play!

Tento díl Re-playe pak bude zakončen opět válečnou vřavou, ačkoliv poslední recenzovaný kousek je čistá střílečka s názvem Insurgency: Sandstorm. Jak se tomuto kousku podaří obstát v široké konkurenci? Čím vším se chce odlišit a co nabízí? Tak nejen na tyto otázky vám Re-play odpoví již tuto sobotu.

A aby toho nebylo málo, tak samozřejmě nebude chybět ani soutěž. Tentokrát o pět blizzardích kuponů v hodnotě 20 éček.

Proto v sobotu neodcházejte válčit, ale ve 12:30 sledujte Re-play!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný