15. srpna 2022 19:27
karin@dietiova.cz

O level lepší hraní. Známé tváře česko-slovenské scény vyzkoušejí technologii NVIDIA Reflex

Technologie NVIDIA Reflex má jasný úkol – zlepšit zážitek z hraní na kompu. Ať už jde o Fortnite nebo Valorant, hráči pocítí rozdíl. Na vlastní kůži to koneckonců otestují známá jména tuzemské gamingové scény. XOKaja, Halien a Cantzer vyzkoušejí ve Vodafone PLAYzone Areně kromě klasického hraní her i speciální challenge, které budou založeny na funkci NVIDIA Reflex.

Několikadenní akce zaměřená především na testování NVIDIA Reflex bude z většiny probíhat ve Vodafone PLAYzone Areně. Každý den od středy 17. srpna do pátku 19. srpna přijde jeden z influencerů do moderního esportového centra a celé odpoledne bude na live streamu hrát hry a zkoušet technologii NVIDIA Reflex. To vše proběhne na nadupaných herních mašinách HAL 3000 s grafickou kartou GeForce RTX 3060 Ti.

Během přibližně pětihodinového vysílání si streameři kromě klasického hraní vyzkoušejí i challenge, které budou založeny na NVIDIA Reflex, a následně zhodnotí své pocity ze samotné funkce.

Co je NVIDIA Reflex?

Do Vodafone PLAYzone Areny mohou přijít fanoušci influencery potkat osobně. Budou mít možnost si s nimi zahrát na stejně nabitých mašinách z dílny HAL3000, kromě toho je můžou poprosit i o fotku či podpis. V neděli pak probíhá celá událost online, kdy si streameři společně zahrají každou z testovaných pecek.

Součástí NVIDIA Reflex je také čip, který funguje jako analyzátor latence v monitorech s podporou NVIDIA G-Sync i lepších herních myších od ASUS, Logitech nebo SteelSeries. Displeje NVIDIA G-SYNC s funkcí Reflex nabízí jako jediné na světě měření latence systému, které detekuje kliknutí myši kompatibilní s technologií Reflex a následně měří čas, za který se výsledné pixely (např. záblesk u hlavně) změní na obrazovce.

NVIDIA Reflex je technologie mířená především na soutěžní hraní počítačových her (esporty). Hráči díky technologii rychleji zamíří cíl, dříve reagují a zvyšují přesnost zaměření. Podpory se dostává především titulům s bohatým esportovým zastoupením.

Partnerem celé akce je kromě samotné NVIDIE i výrobce zavedené značky počítačů HAL3000, která letos slaví již 20 let od svého založení. Jedna se o počítače prověřené kvalitou - přeci jen jsou již několik let partnerem MČR v počítačových hrách.

Příklady her podporujících NVIDIA Reflex:

  • Apex Legends
  • Call of Duty: Black Ops Cold War
  • Fortnite
  • Overwatch
  • Valorant

karin@dietiova.cz

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný