16. června 2016 11:09

TOP 5 tipů, jak být lepší v Overwatch!

Nová akční pecka od Blizzardu zažívá fenomenální úspěch. Proto jsme si připravili pár tipů, jak na ni.

Jestli jo a naštvalo tě, jak tě každý na publicu vyklepl, tak jsi tu dnes správně! V pěti jednoduchých tipech ti totiž poradíme, jak alespoň trochu překonat nováčkovskou daň v Overwatch a rychleji se zařadit mezi zkušené borce!

Tip č. 1: Neváhej vyměnit hrdinu

Dostáváš přiděly prakticky od kdekoho a sám jen stěží uděláš frag? Nečekej na konec kola a vyměň hrdinu. Není tajemstvím, že s některými hrdiny se hraje Overwatch lépe, zatímco jiní vyžadují už přeci jen určité herní zkušenosti. Zkus třeba nějaké ofenzivně laděné hrdiny jako je McCree nebo Tracer.

Tip č. 2: Sejmi největší osinu v zadku

Kosí tě nepřátelské střílny nebo tajemný sniper? Vadí ti soupeřův tank mocně healovaný soupeřovým healerem? Zaměř se na tyhle soupeře, najdi je a zlikviduj je jako první! Uvidíš, že pak nejen ty, ale i celý tvůj tým bude rychleji postupovat vpřed. Poznat největší soupeřovu zbraň a zaměřit se na ni, je klíčem k úspěchu v Overwatch.

Tip č. 3: Sleduj, s kým hrají tvojí spoluhráči

Overwatch je týmová hra. Zdůrazňujeme TÝMOVÁ. Měj to na paměti i při výběru svého hrdiny. Jasně, každý by asi nejradši hrál za toho největšího bouráka, ale občas je potřeba pamatovat i na „support“ nebo si vzít třeba hrdinu do denfezívy, který podpoří týmové tanky. Buď týmový hráč, a když se do toho nebude nikomu chtít, buď frajer a vyber si hrdinu, který vašemu týmu chybí a ne toho, za koho bys chtěl nejradši hrát!

Tip č. 4: Drž se spoluhráčů

Overwatch rozhodně není Quake 3 Arena nebo Unreal Tournament. Takže ne že se na začátku hry rozeběhneš sám po mapě. V Overwatch není prostor pro nějaké extra sólovaní, ale naopak platí, že v jednotě je síla. Váš tým bude mnohem silnější, když se budete držet v jednom chumlu nebo blízko sebe tak, abyste si mohli navzájem rychle vypomoci. Pamatuj na to a neutíkej svým spoluhráčům!

Tip č. 5: Plň úkoly, nehoň hráče

Pokud chcete v Overwatch vyhrát, je naprosto klíčové soustředit se na plnění úkolů, tj. na dobývání území nebo posunování nákladu. Vykašli se na osobní půtky s nějakým soupeřem, který ti vadí, ale dělej všechno pro to, abyste uspěli v plnění herních cílů. Protože jen tak se v Overwatch dá vyhrát. Tím, že budeš někde kempit nebo naopak honit soupeře po mapě a budeš kašlat na herní cíle, ničeho nedosáhneš.

Stanislav Mikeš eSuba.eu

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný