29. dubna 2016 10:58

TOP 5 nejtěžších herních bossů, kteří vás přivedou na pokraj šílenství!

Myslíš si, že jsi herní machr a všechny gamesy máš v malíku?

Níže představujeme pět opravdu tuhých herních bossů, které pocuchaly nervy nejednoho herního veterána. Jak jsi na tom s nimi ty?

1. Kai Leng – Mass Effect 3

Kai Leng patří ve finální části třetího Mass Effectu k nejtěžším bossům. Důvodem je to, že na rozdíl od jiných boss fightů ve hře je Kai Leng mnohem rychlejší a je těžké ho zasáhnout. Navíc, většinou útočí za pomoci robotických kamarádů. Obvyklá taktika ze hry, tedy střílet za pomoci krytí, se tu tak moc nevyplácí. Je potřeba být rychlý, přesně mířit a perfektně využívat své herní schopnosti a správně navigovat své pomocníky.

2. Baal – Diablo 2: Lord of Destruction

Možná budete nesouhlasit a tvrdit, že nejtěžší boss ve druhém Diablu je Diablo sám. My si to ale nemyslíme. Než se totiž dostanete k Baalovi, tak musíte překonat pět vln těžkých soupeřů, což je obzvlášť na obtížnost Hell docela těžké. Navíc, sám Baal je dost nepříjemný se svými chapadly a mrazícími kouzly. Klíčem k úspěchu je neustále Baala atakovat a nedat mu tak příležitost vyvolat svůj klon, jinak máte o problém navíc. Pokud se Baal zdvojí, ujistěte se, že rubete do toho správného (poznáte to podle toho, že jméno klonovaného Baala je více vycentrované přímo nad klon).

3. Vergil – Devil May Cry 3

Velmi nepříjemný soupeř ze známé adventury Devil May Cry 3, to je Vergil. Pokud přežijete jeho nepříjemné skriptované útoky, otevře se vám chvilka pro to, abyste mu uštědřili pár nepříjemných ran. Dejte si zároveň pozor na jeho teleportovací schopnost, mnoha hráčům se stala osudnou!

4. Big Daddy – Bioshock 2

Jasně, velkej táta není tak úplně herní boss, jelikož v Bioshocku na něho narazíte poměrně často. Přesto tyhle stvůry patří k těm nejtěžším v téhle hře. Budete potřebovat hodně těžkých zbraní, abyste Big Daddyho porazili. A taky se vám určitě bude hodit dobrá znalost mapy a rychlé nohy.

5. Hitler – Wolfenstein 3D

Co by to bylo za žebříček bez Adolfa Hitlera. Když už si myslíte, že jste šéfa všech nácků ve hře porazili, přiřítí se Adolf ve svém mechanickém brnění a pravá sranda může začít. Klíčem k jeho porážce je schovávat se za železnými stěnami a najít místnost s náboji a zdravím. Pak můžete mechanizovaného Hitlera porazit a užít si závěr téhle legendární hry, která stála u zrodu všech 3D stříleček.

Chybí nám ve výčtu váš "oblíbený" herní boss? Který je podle vás nejtěžší? Dejte nám vědět v komentářích!

Stanislav Mikeš eSuba.eu

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný