23. května 2016 11:03

TOP 5 nejsympatičtějších herních postav, které si získají srdce každého hráče

Však to znáte ze svých herních zkušeností sami. Některé herní postavy jsou nudné a ploché jak Rovníková Guinea, zatímco jiné jsou zábavnější nebo vnitřně bohatší než Michael Jackson či Dalajláma dohromady.

Sestavili jsme pro vás proto žebříček pěti herních postav s nejlépe vybudovaným charakterem, které si získají srdce každého hráče.

Elizabeth z Bioshock: Infinite

Pro tuhle usměvavou holku stojí vždycky za to vystřílet pár dotěrných nepřátel. Věčně ukecaná, zábavná, neustále flirtující a též pořádně řízná Elizabeth je prototypem emancipované ženy, díky které dohrál zatím poslední díl Bioshocku nejeden muž. Její propracovaný charakter a herní osud je totiž do značné míry motorem celé hry.

Morte z Planescape Torment

Legendární postava mluvící lebky Morteho v našem výčtu nemůže chybět. Pořád drzý a chrlící často nevhodné vtipy v nevhodných situacích, to je přesně charakter jednoho z prvních parťáků, kterého jako Nameless One v legendárním RPG potkáte. Na Morteho hlášky se slzou v oku tak vzpomíná nejeden člen starší hráčské generace.

Illidan z herního světa Warcraft

Z celé plejády nočních elfů, kteří vystupují v herní sérii Warcraft patří Illidan mezi ty nejzajímavější a nejpropracovanější. Je to díky jeho temné minulosti a pověsti zrádce, který však byl propuštěn z vězení proto, aby noční elfy zachránil. Kdo hrál třetí Warcraft, jistě dá za pravdu, že i díky němu byla kampaň za noční elfy jedna z nejlepších.

Pankrác z herní série Polda

Dodnes jedna z nepřekonatelných českých adventur Polda a její několikeré pokračování nás seznámí s policajtem Pankrácem, který jako kdyby vypadl ze stereotypních vtipů o natvrdlých policajtech. Zdání ovšem klame, i díky vám jako hráčům se Pankrácovi podaří vyluštit nejednu záhadu. Jako bonus vám pak poslouží Pankrácovi vtipné hlášky, kterými komentuje dění na obrazovce.

Miranda Lawson ze série Mass Effect

Článek jsme začali ženou, tak ho ženou i skončíme. Z celé řady ženských hrdinek v sérii Mass Effect je Miranda Lawson bezpochyby tou nejzajímavější. Její příběh členky organizace Cerberues a nevyjasněná minulost z ní dělají jednu z nejtajuplnějších postav celé hry. A jako bonus ji můžete rovněž sbalit, a to právě pro její povahové vlastnosti!

Chybí vám nějaká postava ve výčtu? Zapomněli jsme na někoho důležitého? Napište do komentářů, váš názor nás zajímá!

Stanislav Mikeš eSuba.eu

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný