13. července 2016 11:49
Adam Vala

První profesionální trenérka Pokémonů je z USA! Neuvěříte, kolik bere na hodinu

Povolání snů, nebo naprostá šílenost? I tohle umí Pokémon GO!

Mánie kolem Pokémon GO nezasahuje pouze hráče, ale oslovuje i lidi s obchodním duchem, kteří se snaží na instantním fenoménu vydělat. Stejně jako novinářka Ivy ze Spojených států, která se označuje za profesionální trenérku pokémonů a účtuje si 20 dolarů za hodinu.

Inzerát, na který láká všechny, kdo by se chtěli stát nejlepšími ze všech, ale nemají tolik času, je přitom propracovaný a zdá se, že i vcelku věrohodný. Ivy slibuje, že bude po dobu až čtyř hodin křižovat město a hledat všechny možné Pokémony, se kterými přijde do styku. Zavazuje se k vybírání všech Poké Stopů, z nichž padají pokébaly i další dobroty a samozřejmě k dopékání pokémonech vajec v inkubátorech díky nachozené vzdálenosti.

Všechnu svoji činnost pak bude Ivy dokazovat screenshoty, aby se majitel účtu necítil příliš odstřižen od aktuálního dění, i když bude zrovna v práci nebo na rande. Tohle všechno pak trenérka pokémonů doplní informacemi a strategiemi ohledně dobývání stadiónů a přidá jakékoliv tipy, které si od ní vyžádáte. Zdá se vám to šílené? Nám možná také, ale tohle je zkrátka realita!

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný