11. dubna 2016 10:10

Příchod GTA 6 se oddaluje! Aktuální díl dostal další výrazné vylepšení

Oslava výročí GTA Online ve velkém stylu!

Pokud vás už v GTA 5 nebaví příběh Michaela, Franklina a Trevora, případně už jste došli na vrchol v online žebříčcích a čekáte na další díl, pak pro vás nemáme dobrou zprávu. Vývojáři z Rockstaru jsou v kondici a k ročnímu výročí zahájení GTA Online na PC přichystali zajímavé novinky.

První z nich není nic menšího než zcela nový mód – Inch by Inch – který je variací na klasické escort mise. Tým hráčů musí dopravit do základny nepřítele balíček, vtip je v tom, že ten, kdo balíček nese, nesmí střílet. Ostatní se jej proto snaží chránit a v opačném gardu zabraňovat nepříteli v jeho snahách. Nový mód bude k dispozici od zítřka, tedy 12. dubna, zcela zdarma pro všechny.

Společně s nadcházející oslavou pak mohou hráči využít celé řady slev na předměty ve hře, kam patří například auta, mezi kterými se objevuje jedno zcela nové. Pokud zabrouzdáte na stránky Bennyho autosalónu, naleznete tam od zítřka také nový Vapid Minivan Custom, který… no, prostě se podívejte sami. A bez zajímavosti není, že se všech novinek dočkají i hráči na konzolích, takže – 3, 2, 1, party!

Sdílejte článek
Štítky styl GTA Grand Theft Auto V rockstar untitled Grand Theft Auto game Grand Theft Auto: Online Crime World

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný