4. dubna 2016 12:19

Nové DLC pro Fallout 4 skrývá odporné tajemství a nechutné žerty!

První přídavek pro legendární RPG vás postaví do boje proti hordě robotů včetně stálic předchozích dílů - robomozky. Kde se ale jejich lidské součástky vzaly?

Automatron, jak zní název prvního z plánované série krátkých DLC přídavků od Bethesdy, přináší do hry invazi robotů pod vedením tajemného Mechanika. Na vás je jeho doupě infiltrovat a učinit s ním a jeho plechovou armádou krátký proces. Hra vás zavede i do útrob bývalé továrny na výrobu robotů RobCo, kde můžete narazit na staré známé robomozky z předchozích dílů, kterým v průsvitné báni šplouchají lidské mozky místo obvodů.

Pokud důkladně prostudujete zápisky vědců z obrazovek kolem vás, zjistíte, co za amorální experimenty na lidech se za jejich výrobou skrývají. Vědci totiž mozky „vydloubli“ odsouzeným kriminálníkům proti jejich vůli, aniž by se zabývali důsledky. Občas se takto vyrobený robot totiž probral se vzpomínkou na svůj původní život a začal se zoufale dožadovat navrácení do svého těla. Šílení vědci nad tím však pouze pobaveně mávli rukou a vrátili ho k vymazání paměti, aby se nadobro zbavili jeho lidskosti a mohl být opět vložen do plechového těla s jediným účelem - zabíjet.

Na jedné z obrazovek si také můžete přečíst o psychopatickém „pranku“, který by pobavil asi jen doktora Mengeleho. Tým vědců v „oddělení pro extrahování mozků“ popisuje škodolibou radost z výrazu kolegy po kousnutí do narozeninového dortu ve tvaru mozku poté, co zjistí, že se jedná o mozek skutečný. V závěru si pouze povzdechnou nad tím, že přišli o kvalitní exemplář, ale za tu srandu to prý rozhodně stálo…

Co říkáte na hrátky s mozky vy? Je to podle vás ještě v mezích nebo už trochu nechutné?

Lukáš Volf eSuba.eu

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný