27. května 2016 11:19
Adam Vala

Nejočekávanější česká hra Kingdom Come dostala titulky! Víme, jak si zahrát v češtině

Vývojáři plní hráčům všechna přání

Tisková zpráva českého studia Warhorse musí potěšit všechny, kdo se neustále dokola ptají na to, jak to bude s češtinou ve hře Kingdom Come: Deliverance. Pokud vás už podobné dotazy unavují, anebo jste k smrti unavení tím, že vám na ně nikdo nechce odpovědět, pak skočte do bety, která dostala nový update, jehož součástí jsou i české titulky!

„Doufáme, že s přidáním nových jazykových sad získáme ještě těsnější zpětnou vazbu k dosažení toho nejlepšího možného herního zážitku,“ píše se v tiskové zprávě a sluší se dodat, že vedle českých titulků přibyly do hry i německé, francouzské, ruské, polské a dokonce čínské.

Obsahem updatu jsou pak samozřejmě i záplaty chyb, které hráče betaverze sužují a je vidět, že vývojáři pilně pracují na tom, aby hra i po sérii odkladů vyšla co nejodladěnější. Konkrétně se zapracovalo na grafických chybách spojených s referováním osvětlovací technologii SVOGI a dále na odstranění obecných chyb, které občas způsobovaly pád hry. Ve finále se zapracovalo i na systému dialogů, takže si budete moci betou projít znovu a třeba odhalit, co jste náhodou přehlédli.

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný