6. dubna 2016 10:48

Nejlepší CS:GO týmy světa na Prima COOL

Prima COOL se opět pouští do vod e-sportu! Po skvělých zkušenostech s Road to BlizzCon a Intel Extreme Masters Katowice, se naše zraky upínají k Dreamhack Masters, který svede dohromady ty nejlepší Counter Strike: Global Offensive týmy světa!

Pokud jste naším fanouškem tak asi určitě víte, že se i my snažíme přinést nové herní akce, streamy a profesionální ligy do TV. Začalo to DOTA International a pokračovalo turnaji v CS:GO, Heroes of the Storm, World of Warcraft, Hearthstone nebo naposledy i StarCraft. Teď jsme si pro vás ale připravili pořádnou třešničku na dortu, Prima COOL poprvé v historii přinese kompletní coverage ze světového turnaje Dreamhack Masters!

Jeden z nejdůležitějších a nejlépe dotovaných turnajů tohoto roku se pomalu a jistě blíží a už teď víte, že se bude jednat o unikátní zážitek! Prima COOL vysílání začne už příští sobotu, 16. dubna, přičemž od úterka vás budeme zásobovat informacemi, které v průběhu turnaje vyvstanou na povrch!

Dovede karrigan své Astralis na vrchol? foto: HLTV.org

Dreamhack Masters Malmö se může těšit na elitní souboj nejlepších evropských, asijských a amerických týmů. Nebudou chybět takové týmy jako Astralis, čínští TyLoo, Natus Vincere, vítězové milionového turnaje MLG Luminosity Gaming, nebo herní legendy z Ninja in Pyjamas. Ze seznamu týmů bohužel vypadly největší favorité a aktuálně nejlepší tým světa, fnatic. Jejich největší hvězda má problémy s ramenem a tak se tým rozhodl odpočívat, než aby se jim hráč zranil ještě víc.

Česko-slovenský stream vám přineseme od 16. dubna od 11:00, kdy začne první čtvrtfinále. Jako první se vám představí v křesle expertů Ivan "Dev1" Lazarov a Damien "DeeThane" Diviš, aktuální špičky česko-slovenské stream komunity! Jejich záda jim bude krýt dvojice Marek "shadye" Hovanec a Ondřej "Lelek" Kvarda a analytický tým kolem Zdeňka Prince!

Základní skupiny Dreamhack Masters

Prima COOL bude celou akci streamovat na našich hlavní stránce a především pak na twitch kanále - http://twitch.tv/coolprima . Nezapomeňte si nás tak přidat do oblíbených a buďte s námi, protože tento turnaj, bude epický!

Program

Úterý 12. dubna

11:00 - Luminosity Gaming vs TyLoo 12:30 - Liquid vs mousesports 14:00 - Natus Vincere vs GODSENT 15:30 - G2 vs CLG 17:00 - Astralis vs CSGL 18:30 - Ninja in Pyjamas vs Dignitas 20:00 - Virtus.pro vs FaZe 21:30 - EnVyUs vs Tempo Storm

Středa & Čtvrtek - bude doplněno

Sobota 16. dubna

11:00 - Čtvrtfinále #1 - Komentuje Dev1 + DeeThane 14:00 - Čtvrtfinále #2 - Komentuje Lelek + Shadye 17:00 - Čtvrtfinále #3 - Komentuje Dev1 + DeeThane 20:00 - Čtvrtfinále #4 - Komentuje Lelek + Shadye

Neděle 17. dubna

12:00 - Semifinále #1 - Komentuje Dev1 + DeeThane 15:00 - Semifinále #2 - Komentuje Lelek + Shadye 19:00 - Grandfinále - Komentuje Dev1 + DeeThane

Mediálním partnerem je portál PLAYzone.cz

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný