29. února 2016 14:23

Nejdrsnější bitvy z mistrovství světa počítačových her přenášíme živě! Pojeďte s námi do Katowic

Portál Prima COOL se opět pouští do vod e-sportu! Máme za sebou streaming z největší české akce Road to BlizzCon a právě tento víkend vám přineseme kompletní informační servis a přenos z Intel Extreme Masters z Katowic!

Už poněkolikáte se v prvním březnovém týdnu sjede elitní hráčská smetánka do polských Katowic, které budou opět hostit neoficiální mistrovství světa v počítačových hrách! Švédsko, Francie, USA či domácí Polsko, všichni mají na tomto velkém šampionátu zastoupení. Herní organizátor turnajů ESL přichystal velkolepé uvítání jara a my, portál Prima COOL, budeme u toho!

Sledujte od úterka souhrn zpráv a novinek, které se budou točit jen kolem těch nejlepších hráčů světa! Spekulujte s námi o tom, kdo se stane vítězem a vyhrajte hodnotné ceny od našich partnerů! Nejvíce zajímavým turnajem bude určitě i letos měření sil nejlepších hráčů světa ve hře Counter Strike: Global Offensive. Zvítězí švédští fnatic v nervy drásajícím finále nad svými soky z Ninja in Pyjamas a dostanou se znovu na vrchol? Nebo se najde nový vyzyvatel, který všechny své soupeře přejede?

Kromě této hry se můžete těšit i na ohromný turnaj v League of Legends, kam přijeli nejen špičky LCS! Kromě týmů jako Origen, Team SoloMid nebo fnatic, uvidíme v akci i SK Telecom T1 a Qiao Gu Reapers!

Máte oblíbeného hráče ve StarCraftu II a už jste ho dlouho neviděli hrát? Pak nezoufejte, protože právě tento víkend vás provedeme celým turnajem! MaNa, Hydra, Polt nebo ShoWTimE, tihle všichni budou bojovat o kořist v turnaji, ve kterém bude bojovat hned 32 světových hráčů!

Zajímá vás víc? Pak se nebojte a sledujte akci spolu s námi! Náš redakční tým si pro vás připravil kompletní informační servis i z ladies turnaje CS:GO, uvidíte finále Heroes of the Strom s oblíbenou dvojicí Garn a pRayer, a nezapomeneme vás informovat o tom, kdo stanul na vrcholu doprovodného turnaje v HearthStone!

To všechno budete moct sledovat jak na Twitch kanále Prima COOL, tak i na vašich televizorech! Proč, jak? To se brzy dozvíte!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný