5. února 2016 12:16
Adam Vala

MAFIA 3: Odhalení dabéra hlavního hrdiny a další náznak data vydání!

Tenhle řízek sedí na Lincolna jako zadek na hrnec!

Hlavní hrdina třetí Mafie Lincoln Clay má být pořádný drsňák a sehnat kvalitního dabéra, který by byl schopný digitální postavě vdechnou život, musí být pro vývojáře z Hangar 13 nadmíru složité. I přesto vás možná překvapí, že vývojáři nevsadili na žádné osvědčené jméno a zabrousili do řad zápasníků UFC.

Jméno Kyla Kingsburyho vám asi nic neřekne, ode dneška si ho ale můžete začít pamatovat jako toho, kdo promlouvá Lincolnovými ústy, a když se na tohohle svéráze podíváte, volba vám bude o fous jasnější. Sám Kingsbury to odhalil v podcastu Joe Rogan Experience a naznačil, že s lidmi z 2K spolupracuje už dva roky.

Sám pak bez skrupulí hodil do placu, že si myslí, že Mafia III vyjde v létě, což by sice nesedělo se spekulacemi, hovořícími o dubnu, ale zase by to znamenalo, že nemusíme čekat až na Vánoce. Těžko však říct, jak na tom vývoj skutečně je – vývojáři od oznámení promluvili o hře pouze koncem roku v časopisu Game Informer, nic nového jsme se ale o ní za více než půl rok nedozvěděli.

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný