Logo Prima Cool
  • Menu
  • Filmy
  • Seriály
  • Hry
  • Cool Esport
  • Pořady
  • TV Program
  • Sledujte prima+
  • Živě
  • Vyhledávání
  • Můj profil
    • Nastavení účtu
    • Odhlásit se
    • Máte již účet?
    • Jste tu poprvé?
      K vaší registraci máte od nás iPrimu bez reklam na 24 hod. zdarma.

Trendy:

StarHouse
Buffy, přemožitelka upírů
Escape
Plnej kotel
Avengers 5
  • Témata
    • Filmy
    • Seriály
    • Hry
    • Cool Esport
    • Pořady
    • TV Program
    • Sledujte prima+
  • Přihlášení
    • Můj profil
    • Odhlásit se
Sledujte nás
  • Seriály
    • Simpsonovi
    • Hvězdná brána
    • Teorie velkého třesku
    • Futurama
  • Filmy
    • Star Wars
    • Avengers
    • Rychle a zběsile 10
    • Predátor
  • Hry
    • Mafia
    • GTA 6
    • Kingdom Come: Deliverance
    • eSport
  • Zábava
    • Zábavné galerie
    • Nejlepší komedie
    • Chuck Norris
    • Deadpool
  • Prima+
  • CNN Prima NEWS
  • Prima FRESH
  • Prima LIVING
  • Prima Ženy
  • Prima LAJK
Sledujte nás
Prima COOL logo

Trendy:

StarHouse
Buffy, přemožitelka upírů
Escape
Plnej kotel
Avengers 5
Náhrada za Kill Bill 3? Uma Thurman se ohání katanou v traileru nového akčňáku s Charlize Theron

Náhrada za Kill Bill 3? Uma Thurman se ohání katanou v traileru nového akčňáku s Charlize Theron

Nový Pán prstenů má oficiální datum premiéry… a jeden zcela zásadní problém

Nový Pán prstenů má oficiální datum premiéry… a jeden zcela zásadní problém

Arnold bojuje s Hitlerem a jezdí na dinosaurovi. Desetiminutový trailer Kung Fury 2 odhaluje nejlepší film roku

Arnold bojuje s Hitlerem a jezdí na dinosaurovi. Desetiminutový trailer Kung Fury 2 odhaluje nejlepší film roku

Kdo Česko dovede ke zlatu? Představujeme tři největší borce z českého hokejového týmu

Kdo Česko dovede ke zlatu? Představujeme tři největší borce z českého hokejového týmu

Nejprodávanější české hry: Které hity ještě může porazit miliardové Kingdom Come 2?

Nejprodávanější české hry: Které hity ještě může porazit miliardové Kingdom Come 2?

První trailer V zajetí démonů 4 přináší maximální hrůzu. Velké finále série je tady

První trailer V zajetí démonů 4 přináší maximální hrůzu. Velké finále série je tady

Mafia 4 je neobvykle drsná. Nové záběry z hraní ukazují, co všechno můžete dělat s nožem

Mafia 4 je neobvykle drsná. Nové záběry z hraní ukazují, co všechno můžete dělat s nožem

Prima COOL ■ Cool - Esport
Cool - Esport
19. května 2016 22:57
Jiří Pacovský
Mohlo by vás zajímat
Prima COOL přichází s novou sportovní show Šatna
Prima COOL přichází s novou sportovní show Šatna
50 nejlepších fantasy filmů všech dob: Pán prstenů a Harry Potter jsou jen špičkou ledovce
50 nejlepších fantasy filmů všech dob: Pán prstenů a Harry Potter jsou jen špičkou ledovce
KVÍZ: Jak dobře znáte filmovou sérii Vetřelec? Otestujte se!
KVÍZ: Jak dobře znáte filmovou sérii Vetřelec? Otestujte se!
10 nejočekávanějších filmů léta 2023: Komiksové hity doplní návraty akčních legend
10 nejočekávanějších filmů léta 2023: Komiksové hity doplní návraty akčních legend

LAN finále PLAYzone lig - Tohle vás čeká!

Foto: Radek Vebr

Foto: Radek Vebr

  • Zavřít
Foto: Radek Vebr

Foto: Radek Vebr

Nevíte co o víkendu? Co si takhle pustit LAN finále PLAYzone lig? Začínáme už zítra od 10:00!

Seznam.cz banner

HearthStone

První sezóna PLAYzone Hearthstone ligy se chýlí ke svému konci a již tento pátek budeme znát našeho šampiona. Komentátory jsme si již představili dříve, nyní si něco povíme o jednotlivých účastnících finálového klání v Hearthstone.

Z pozice jedničky jede na LAN finále kapitán týmu eSuba Oldřich "Faeli" Mahdal. Faeli se karetním hrám věnuje již dlouhá léta a mimo Hearthstone hraje aktivně také Poker. Svými stabilními výsledky se dlouhodobě považuje za jednoho z nejlepších domácích hráčů a svoje postavení si dokázal obhájit i v PLAYzone lize, kam dostal invite právě za své výkony. Za svoji kariéru v Hearthstone působí pouze v eSubě a to ode dne 30. října 2014.

Ze druhého místa jde do bojů o 2000 MČR bodů jediný zástupce Majestic Lions Jakub "Namcor" Veber. Co se týče jeho týmu, tak většinou je Namcor zastíněný Syntheticem, bohužel jsme jej nemohli vidět na jediné zahraniční akci. I tak je ale velkou rybou a to zejména díky tomu, že jde o úřadujícího Mistra České republiky.

Ze třetího místa postupuje na LAN finále Ladislav "meyger" Majer, jeden ze tří zástupců Fraternitas. Právě on se utká proti Namcorovi a tento duel slibuje na úvod turnaje boj na ostří nože, oba hráči mají potenciál celý turnaj vyhrát, pokud se předvedou ve nejlepší formě.

Čtvrtým do party bude soupeř Faeliho, Marek "Melane" Zábran. Ten se těsně původně na finále vůbec neměl podívat a jede pouze díky tomu, že Romasik se na poslední chvíli svojí účasti zřekl.

CS:GO

Haló haló, říkal někdo LAN finále? Ano, je to tomu tak, I. LAN finále PLAYzone lig je tady již tento víkend a v sobotu se mohou fanoušci kvalitního CS:GO těšit také na boje nejužší domácí špičky, ve hře je celkem 22 000 Kč a 6 100 MČR bodů.

Z prvního místa jde do bojů o titul tým eSuba.INTEL. Pětice hráčů v čele s Tomášem "benq1" Masarykem se bude na akci muset obejít bez služeb Radoslava "RDO" Tótha, jenž v pondělí maturuje a v poslední době ani tréninku nemohl obětovat tolik času.

Jako největší konkurent do Prahy vyráží Gunrunners.AOC. Tým plný individualit si v lize počínal mimo zápasů proti eSubě suverénně a skřípat to začalo až ke konci skupinové fáze. Dresem Gunrunners během 14 zápasů prošlo vícero hráčů a sestava, jenž vyrazí o víkendu na LAN finále vypadá více než zajímavě, ačkoliv souhra a chemie uvnitř týmu může být všelijaká.

Tahle akce bude pro sestavu eXtatus velkým testem. V poslední době museli kluci bohužel měnit sestavu, naposledy se v týmu skončili sneix, KAPARZO a posledně barb1. Vrátil se naopak zkušený Michal "KETUBOR" Csontoš, jenž ideálně doplňuje týmovou chemii společně s mladými talenty, jako je nejmladší účastník LAN finále Frozen.

Majestic Lions loni vletěli na scénu povedeným turnajem Y-GAMES, kde pro mnohé překvapivě získali svůj první titul. Bohužel byl na dlouhou dobu jediný. Na následném Mistrovství ČR tým vyhořel.

League of Legends

První sezóna PLAYzone League of Legends ligy jde do finiše a již v pondělí ráno se pětice hráčů bude mocit probudit s pocitem šampiona. Který z týmů jde do klání jako favorit?

eSuba pod vedením Dejva skrývá ve svém kádru zajímavá jména, nicméně ačkoliv by jako postupující tým mělo jít o největšího favorita, není tomu tak. Na nedávném Tiger Masters sice ukázali největší sílu, nicméně v tomhle složení spolu kluci nehrají příliš dlouho.

Ačkoliv sestava Inside Games byla vždy soudržnou jednotkou, tak v posledních týdnech musely přijít dvě změny. Na topu přišel mladý Mortsche namísto maturujícího Anika, pozici supporta vyklidil po dlouhých měsících působení s Edemsem Dreamery, posilou byl všem zkušený hráč Jericho.

Stálice domácí scény, to je tým eXtatus. Tato pětice spolu hraje již nějaký pátek a dlouhodobě patří k tomu nejlepšímu u nás. Jasným důkazem budíž triumfy z většiny turnajů konaných v roce 2016. Jmenovitě má Necro a spol. ve vitríně zlaté medaile z PragoFFestu, Wangl Championship nebo Y-GAMES. Kolem a kolem, jde o tým suverénně vedoucí MČR klasifikaci.

Posledním účastníkem finále jsou hráči Bratrstva. Fraternitas se v lize dlouho pohybovali ve vodách nezaručující postup, nicméně nová sestava zabrala a voilà, plán kapucářů je jednoznačný: přijet a vyhrát.

Tahle sestava Fraternitas se dala dohromady za účelem kvalifikace do Challenger Series, bohužel těsně před branami jim vystavil stopku Team Forge se dvěma Korejci v sestavě. Z těchto důvodů půjde o premiéru této pětice v offline prostředí a my se nemůžeme dočkat, až Denykova vyzve ve druhém semifinálovém zápase eXtatus.

To by tedy bylo preview, úvodní články jsou za námi. Doufáme, že se nám vás podařilo dostatečně navnadit, abyste si v neděli udělali čas a podpořili vaše oblíbené celky. Věrní fanoušci mohou přijet fandit přímo do Alza Tech Zone, kde bude probíhat promítání, pro všechny ostatní bude samozřejmě připraven livestream na našem Twitch kanále PLAYzoneTV.

Jiří Pacovský

Jiří Pacovský

Všechny články autora
Sdílejte článek
Štítky Intel finále Česko Praha Alza.cz League of Legends Jericho Fraternitas Lions

Návrhy pro vás

Jakou barvu kůže má mít Hermiona? Autorka Harryho Pottera přišla s ráznou odpovědí Harry Potter

Jakou barvu kůže má mít Hermiona? Autorka Harryho Pottera přišla s ráznou odpovědí

RECENZE: Smrtelné zlo se opět probudilo. Nový Evil Dead přichází s neodolatelnou hororovou nabídkou Kinofilmy

RECENZE: Smrtelné zlo se opět probudilo. Nový Evil Dead přichází s neodolatelnou hororovou nabídkou

Chris Evans vysvětlil, proč se nevrátí do role Kapitána Ameriky Avengers

Chris Evans vysvětlil, proč se nevrátí do role Kapitána Ameriky

5 největších propadáků loňského roku: Disney na jediné katastrofě prodělal 200 milionů dolarů Filmy
5

5 největších propadáků loňského roku: Disney na jediné katastrofě prodělal 200 milionů dolarů

Famfrpál konečně jako samostatná videohra! Novinka už má dokonce první upoutávku Harry Potter

Famfrpál konečně jako samostatná videohra! Novinka už má dokonce první upoutávku

K nářezu jako od Tarantina hraje Karel Gott! Trailer drsné válečné komedie vsadil na slavný hit Kinofilmy

K nářezu jako od Tarantina hraje Karel Gott! Trailer drsné válečné komedie vsadil na slavný hit

Návrat Hvězdné brány bude jiný, než se myslelo. Nové plány jsou velkolepé Filmy
7

Návrat Hvězdné brány bude jiný, než se myslelo. Nové plány jsou velkolepé

Marvel znovu ve formě. Trailer sci-fi novinky odhaluje nový tým hrdinů Avengers

Marvel znovu ve formě. Trailer sci-fi novinky odhaluje nový tým hrdinů

Populární pořady na Prima Cool

Mezi COOLky

Mezi COOLky

Zábavný / Komedie
Fotr na tripu

Fotr na tripu

Rodinný / Cestopisný / Reality
MAGIC SHOW

MAGIC SHOW

Zábavný
Blondýna, Kutil a Zabiják

Blondýna, Kutil a Zabiják

Soutěžní / Zábavný
K.O.MICI

K.O.MICI

Zábavný
Joker Show

Joker Show

Zábavný
RE-PLAY

RE-PLAY

Publicistický / Zábavný / Esport
Autosalon

Autosalon

Sportovní / Hobby

prima-cnn-news

Putin chce zahájit přímá jednání s Ukrajinou: Navrhl termín i neutrální místo konání Léky bez příbalových letáků? Návrh EK budí vášně. Farmaceuti ho vítají, senioři kritizují Znepokojení v USA: Trump omezil briefingy tajných služeb. Je informován, tvrdí Bílý dům

prima-zeny

Desetimetrový bazén a čtyři ložnice. Bartoška si na sklonku života nechal postavit luxusní dům Panáka slivovice si dají v nebi. Přítel popsal poslední setkání Karla Heřmánka a Jiřího Bartošky Starostlivá máma Eva Perkausová řeší potravinové alergie synů. Manžel musí jíst mdlá jídla

prima-zoom

Kde bylo odpáleno 456 jaderných bomb? Parta šimpanzů si podává alkohol a řádí. Unikátní video hodně vypovídá o lidské evoluci Kolika let se v Česku dožívají muži a kolika ženy? Nová studie potvrzuje, že tato čísla mohou jít nahoru

prima-fresh

Koláč s tvarohovou náplní a sněhovou čepicí podle Anuše Kejřové Vepřový šašlik s klobásou a červenou paprikou – šťavnaté maso na gril i do trouby Od čochtana přes mlíko až po malý šnyt. Průvodce čepováním piva z Lokálu

prima-cool

Desetiminutový trailer Kung Fury 2 Náhrada za Kill Bill 3? Uma Thurman se ohání katanou v traileru nového akčňáku s Charlize Theron Nový Pán prstenů má oficiální datum premiéry… a jeden zcela zásadní problém

playboy

Co vás čeká v květnovém vydání magazínu Playboy? Bohém Pastrňák, magistr Vejmelka a dědek Červenka! Tato trojka potáhne repre ke zlatu Nahota pod peřinou: Spěte bez pyžama, říká lékař. Tělo, mozek i vztah vám poděkují

lajk

Známý český rapper obviněn ze znásilnění: Parťák Řezníka vysvětlil, co se v Plzni stalo Láďa Hruška se vzdal snu na rekonstrukci stavení. Chátrající dům raději prodává Benda o zápasu s Novotným: Dát mu přes tlamu je občanská povinnost, nejen za Aničku

prima-living

Mochna husí uvolňuje křeče a pomáhá při kašli. Účinné jsou léčivé čaje i obklady Od bolesti zad může ulevit sezení na míči, ale nepoužívejte ho celé dny Den matek: Květomluva je originální způsob, jak své mamince poděkovat beze slov

Populární témata

Jak zhubnout Nejlepší filmy 2024 Nejlepší horory TV program Změna času Partie Počasí Kdy budou volby ZOO Nové začátky Auto – katalog 7 pádů Honzy Dědka Volby 2025 Svařené víno Tatarák podle Pohlreicha Aloe vera Pěstování lichořeřišnice Výpočet ascendentu Tvarohové knedlíky Nejlepší palačinky Švestkový koláč

O FTV Prima Management Volná místa Press Reklama Castingy a výzvy HbbTV Kontakty Podmínky užívání Zpracování osobních údajů Cookies Nápověda Vlastník FTV Prima spol. s r.o. Redakce Nahlásit chybu Nastavení soukromí
App Store Google Play
© FTV Prima spol. s r.o.