21. dubna 2016 13:42

GALERIE: V Americe se sešli nejlepší cosplayeři. Jejich převtělení vám vyrazí dech!

A byla to samozřejmě pořádná show amerického střihu.

Co si představíte, když se řekne Texas? Obchody se zbraněmi namísto vietnamských večerek, ropu tryskající ze země, Dallas a nekonečné pláně ničeho končící až někde u Mexika? Ano, něco pravdy na tom bude. Ale to není právě všechno. Texas je taky státem těch pravých amerických show, totálního entuziasmu a – gamingu!

Že nepřeháníme ukázal zkraje tohohle roku další ročník PAX South, velké herní akce, kam se sjíždějí a slétávají herní fanatici z celých Států. PAX je přitom unikátní mix masivní esports akce, gamingového veletrhu, cosplay show a celé řady koncertů a dalších eventů, které vám připomenou, na jak skvělé planetě to vlastně žijeme.

Pokud byste se téhle nadupadné akce chtěli zúčastnit letos, museli byste si zaletět až do San Antonia, dvoumilionové metropole kousek od mexických hranic, mimochodem také třeba domova basketbalových San Antonio Spurs. Protože tušíme, že byste tuhle cestu nejspíš nepodnikli, vzali jsme věc do vlastních rukou a sami si zjistili, čím že se to dnes takový průměrný Američan baví.

V San Antoniu letos brutálně letěla cosplay show na všechny možné i nemožné motivy. V kostýmech herních hrdinů, ale i hrdinek z manga komiksů, anime seriálů a jiných her se tu objevil nespočet lidí a některé možná nepochopíte. No jen se zeptejte své vlastní babičky, jestli by místo pletacích jehlic nechtěla dát na stará kolena šance cosplayi!

Jenže jsme zase u toho. Málokde jinde se kdokoliv dokáže nadchnout pro cokoliv banálního s takovou vervou jako v Americe. A tohle na ni jednoduše máme rádi. A emoce herní scéna potřebuje jako sůl!

Ondřej Najman eSuba.eu

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný