2. března 2016 14:37

COOL Katowice: Korejci, Evropani a my!

Už tento víkend můžete sledovat na stránkách Prima COOL jednu z největších letošních evropských herních akcí - Intel Extreme Masters Katowice. Portál Prima COOL vás bude od pátka do neděle provázet tím nejzajímavějším co se na turnaji stane a odvysíláme vám StarCraft 2 a Heroes of the Storm turnaj s těmi nejlepšími komentátory Česka!

Pokud nevíte co dělat v pátek večer, pak byste se měli připravit na pořádný herní nášup, který vám díky partnerům jako je Coolpad nebo Razer přinese herní redakce Prima COOL! Přesně v 18:00 se spustí náš Twitch a od této hodiny až do nedělních pozdních hodin vás budeme provázet vším, co se šustne a stane v polských Katowicích!

Za moderátorský stůl našeho COOL studia si stoupne vámi oblíbený Zdeněk Princ, kde mu svojí přítomností a znalostmi o e-sportu bude vypomáhat známý YouTuber Fimlar! Ten vám přinese i v krátkých časových intervalech co se nového odehrálo a jaká výsledková překvapení turnaje přináší.

Turnaj ve Starcraft 2: Legacy of the Void vám pak přinese mobilní značka Coolpad, přičemž analýzami, statistikami a zápasy vás provedou legendární hráči Alexander "Wantyy" Ambróz a Vojtěch "h34d_hUnT3r" Veselý. Druhý jmenovaný je například několikanásobným nekorunovaným mistrem ČR a například v roce 2011 hrdě nosil reprezentoval barvy Česka na akcích jako DreamHack Winter. Začátek turnaje začneme až v play off, kdy odkomentuje zmíněná dvojice kompletní čtvrtfinále, načež v sobotu se můžete těšit na semifinále a finále turnaje.

Hlavním favoritem tohoto turnaje jsou jednoznačně korejští hráči Hydra, Polt nebo viOlet nebo čínští reprezentanti XiGua a iAsonu. Jejich suverenitu ale chtějí narušit evropští hráč v čele s ruským reprezentatem Happym a domácím publikem poháněný MaNa. Bude zajímavé sledovat, jak se turnaj vyvine a jen díky nám zjistíte, kdo nakonec stane na vrcholu!

Ačkoliv je hra Heroes of the Storm ve stínu titulů jako League of Legends nebo DOTA2, zaujímá speciální místo v našem streamu. Kvartet zkušených hráčů, moderátorů a analytiků vám přiblíží jeden z mistrovských turnajů tak blízko, jak jen to jde! Stačí si vzpomenout na přenos Heroes of the Storm finále z Road to BlizzCon a určitě víte o koho jde. Ano, na televizní a internetovou obrazovku se vrací Jan "pRayer" Lesenko se svým spolukomentátorem Tomášem "Garn" Pourem! K se přidává zkušené herní duo Miloslav "Thrae" Poslední a Štěpán "Xargonus" Müller, kteří budou sekundovat především jako analytici a znalci scény.

Kdo sledoval již zmíněný Road to BlizzCon ví, že se ve finále utkal drzý mix Natus Vincere a Team Dignitas. Z tohoto zápasu a vlastně z vítězství celého turnaje se radovali Na'Vi, kteří ale propadli na svých socích v semifinále grandfinále v Anaheimu. Tentokrát se oba týmy utkávají hned v prvním kole skupiny a ten kdo zvítězí bude mít lepší pozici pro následný postup ze skupiny. Neměli bychom ale podceňovat i další jejich soupeře, své určitě řeknou ukrajinští Virtus.Pro nebo švédští fnatic. Komu budete fandit vy?

Kromě těchto turnajů, které budeme přenášet živě se můžete těšit na informace z Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, z dívčího turnaje v CS:GO a hlavně i z turnaje v HearthStonu!

A nezapomeňte! Po celou dobu streamu budeme všem našim fandům rozdávat ceny! Trička Star Wars, trička Prima COOL, hry, oficiální merchendise Blizzardu, kódy do World of Tanks, sluchátka a podložky od Razeru a hlavně pak telefony a powerbanky značky Coolpad!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný