21. června 2016 16:30
Adam Vala

COOL Games z E3: Souhrn novinek a průlet halami s Jirkou Králem

COOL Games E3 #5

Další videa z největší herní výstavy na světě jsou tady! Tentokráte se podíváte, jak to vypadá uvnitř!

Ačkoliv veletrh E3 už skončil, pořád máme spoustu materiálů, které vám chceme ukázat. Jednimi z nich je souhrn informací z tiskových konferencí Microsoftu a Sony, doplněný o nejnovější informace, které vyplouvaly na povrch v uplynulých dnech. Jako speciální bonus pak pro vás máme průlet halami s Jirkou Králem, abyste nezůstali ochuzeni o tuhle skvělou atmosféru!

Zároveň také připomínáme předchozí video, ve kterém Zdeněk Princ a Jirka Král rozebírají jeden veletržní den a dojde v něm i na hodnocení virtuální reality, kterou si oba přímo na místě vyzkoušeli. Šlo o PlayStation VR, který se začne prodávat za 10 990 Kč letos v říjnu a zprovozníte ho na každé konzoli PlayStation 4. Zatímco Zdeněk si vyzkoušel vesmírnou simulaci EVE Valykrie, Jirka zkoušel dinosauří hru Robinson.

"Mám rád dinosaury, takže mi stačilo už jen to, že jsem je mohl sledovat. Líbilo se mi ale - a to by měly hry využívat častěji - že tam byl ten efekt, kdy se podíváte na své ruce a uvidíte ovladač, jako kdyby byl přímo v tom prostoru. Viděl jsem tedy hned ta tlačítka, která mohu používat," řekl Jirka. Další detaily sledujte v následujícím videu!

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný