4. února 2016 16:19

CO HRAJÍ slavní? Znáte oblíbené hry Megan Fox nebo Snoop Dogga?

Kdo si hraje nezlobí... platí to i pro zhýralé hvězdy showbyznysu.

Začněme slibovanou Megan Fox z titulku. Myslíte si, že tahle sexy kráska tráví volný čas čtením ženských časopisů nebo na nákupech? Omyl! Poctivě doma nejradši drtí Halo! V jednom z rozhovorů se přiznala, že kdysi ulítávala i na Mortal Kombat, o čemž se sami můžete přesvědčit na přiloženém videu.

Se svou herní dráhou se kdysi pochlubila i Mila Kunis. Řekli byste do ní, že kdysi byla zapálenou hráčkou World of Warcraft? Aspoň to tvrdila v jednom z rozhovorů, který kdysi poskytla na festivalu Comic Con v San Diegu. Od World of Warcraft ovšem přešla ke Call of Duty, které jí přišlo jako mnohem větší zábava.

Jedním z velkých fanoušků Call of Duty je i legendární basketbalista Kobe Bryant. Ten si dokonce neváhal zahrát i v reklamě na jeden z dílů série Call of Duty: Black Ops. Podívejte se sami!

FPS střílečky má ráda i drsňačka Michelle Rodriguez. Vedle klasiky, jako je Doom, je i ona vášnivou fanynkou Call of Duty. Tuhle hru si dokonce zahrála i spolu s ostatními v jedné americké TV show, na jejíž záznam se též můžete podívat.

Není žádným tajemstvím, že mezi oblíbené hry rapového velikána Snoop Dogga patřila svého času Mafia. Když šel její druhý díl do prodeje, účastnil se i její propagace. Konkurenční gangy jistě kosil se svou slavnou hláškou: "It aint no fun if the homies cant have none."

Na závěr pro vás máme kvíz. Dokážete si tipnout, kdo je z řad celebrit vůbec největším fanouškem Falloutu? Že ne? Je to Chandler ze seriálu Přátelé, Matthew Perry. Ten se jednou přiznal, že třetí díl téhle série hrál tak dlouho, až se mu vyvinul syndrom karpálního tunelu. Pak si prý dal od hraní na čas pauzu.

A jakou hru hrajete nejradši vy? Dejte nám vědět v diskuzi!

Stanislav Mikeš eSuba.eu

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný