24. května 2018 14:09

Nathan Fillion z Castla na zabití je celá maminka! Milované rodiče neukázal jen on

Svátek všech matek se slaví lecjak. Někdo pošle květinu, jiný malý sladký dárek, a celebrity mají díky svým sociálním sítím možnost ukázat celému světu koho milují nejvíce. Samozřejmě, že maminky jsou na prvním místě. Vyjímkou nejsou ani herci a herečky ze seriálu Castle na zabití, který můžete sledovat na KRIMI od pátku do neděle ve 20.00.

Stanu Katic a Nathana Filliona můžete i po skončení seriálu Castle na zabití stále vídat v tomto oblíbeném seriálu na Prima KRIMI.

Seriál je jedinečný hlavně chemií mezi oběma hlavními představiteli, který se proměnuje z čisté nenávisti (hlavně ze strany vyšetřovatelky Kate Beckettové, která dostane na starost zlobivého spisovatele) na nevšední lásku. Ta ovšem nemá na růžích ustláno (a neroste sama!) a oba dva protagonisté musí řádně bojovat, aby jejich vztah neskončil. Během řešení kriminálních případů společně musí obě dvě hlavní postavy promýšlet do hloubky jejich minulost (a řešit ji) stejně jako budoucnost (jako například u povýšení Kate Beckettové, které může a nemusí zničit její vztah).

Castla na zabití můžete sledovat na Prima KRIMI od pondělí do pátku ve 22.00.

I v sedmačtyřiceti můžete bezostyšně milovat svou maminku a nestydět se za to. To ukázal herec a hvězda Castla na zabití, Nathan Fillion, který se minulý týden pochlubil na svém Instagramu společnou fotkou s jeho maminkou.

Je nutné podotknout, že vzhledově jablko opravdu nepadlo daleko od stromu. Nathan byl na začátku roku se svými nejbližšími i na exotické dovolené a během ní se svým fanouškům svěřil, že trvalo přesně čtyřicet sedm let, než zjistil, že jeho maminka je opravdový profík v ping pongu.

Podobně to měla i jeho kolegyně, Stana Katic, tu můžete v seriálu vidět jako sličnou a drsnou vyšetřovatelku Kate Beckettovou. Čtyřicetiletá (čerstvě!) Stana ukázala na den matek i svou maminku, ačkoliv vlastní rodinu střeží jako oko v hlavě a fanouškům ji příliš často neukazuje. Stana má ale velice silný vztah k rodičům a ke svým kořenům. Její matka Rada se narodila v Chorvatsku a její tatínek v Srbsku. Stana Katic je cestovatelkou tělem a duší, ale v Chorvatsku tráví každý rok.

Stana Katic měla v Chorvatsku v jednom krásném klášteře dokonce i svatbu.

TALENTOVANÁ STANA KATIC SNÍ V ODLIŠNÝCH JAZYCÍCH. JAK TO VYPADÁ V PRAXI?

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný