9. srpna 2018 22:12

Hvězda Castla na zabití končí se sociálními sítěmi! Co ji k tomu donutilo?

Představitelka Kate Beckettové, Stana Katic, končí se sociálními médii. Zprávu oznámila v neděli večer všem fanouškům. Co se děje?

Hvězda seriálu Castle na zabití si s médii příliš netyká. Narozdíl od jiných herců ale využívá sociální média jako je Instagram a Twitter. Rozhodně by se dalo říct, že se svým fanouškům nesvěřuje se svým trápením, její posty jsou většinou momentky, které jen popisují atmosféru, kde se Stana Katic momentálně nachází. Často u ní na profilu najdete fotografie z cest do Evropy, kde je jako doma. Vysloveně.

STANA KATIC SNÍ V ODLIŠNÝCH JAZYCÍCH

Soukromí si ale chrání úzkostlivě. Svého manžela na Instagramu ukázala jen třikrát, a rozhodně jeho osobu nikterak nekomentuje. Ani zbytek rodiny příliš neukazuje. Proto byli její fanoušci v neděli večer dost překvapení, když postovala na svůj profil jedno velké sbohem.

"Rozdělit se, aby se člověk mohl zase připojit. Sem tam potřebuji nabít baterky. Ten čas přichází právě teď. Brzy se uvidíme," napsala Stana Katic. Většina fanoušků ji pod statusem přejí hezkou dovolenou. Uvidíme, na jak dlouho se Stana rozhodne zmizet z internetového světa, snad to nebude navždy.

Celebrity, které se rozhodli skončit se sociálními sítěmi

Stana Katic není rozhodně jediná, která si dává oddych od světa internetu a nezcenzurovaných názorů, ačkoliv zrovna ona se svými skoro 440 000 fanoušky neřeší žádné velké problémy. Narozdíl od hvězd, které se od internetu odpojily nadobro pro jejich psychické zdraví.

Například takový Justin Bieber měl už několik problémů se svými fanoušky a hlavně žárlivými fanynkami. Kyberšikana nezasáhla jen jeho, ale často i jeho nové přítelkyně, s kterými se ukázal na fotkách. Jednou dokonce zrušil vlastní profil kvůli hádce se svou bývalou přítelkyní Selenou Gomez, jež ho veřejně kritizovala.

Dovolenou od sociálních médií si dal i zpěvák Ed Sheeran, který si bral po dlouhých pěti letech roční pauzu. Chladný vztah k Instagramu a Twitteru má i zpěvačka Adele.

"Jak mám, sakra, napsat dobrou desku, když musím čekat na to, až jedna moje blbá fotka dostane 500 000 lajků?" tak zpěvačka okomentovala Instagram.

STANA KATIC RÁDA JEZDÍ METREM. NIKDO JI PRÝ NEPOZNÁVÁ

Sledujte Castla na zabití od pátku do neděle po 20. hodině na Prima KRIMI.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný