23. června 2018 12:00

5 věcí, které netušíte o seriálu Castle na zabití

Seriál Castle na zabití byl úspěšnou televizní show, která si i tak nesla několik tajemství. Vy můžete vídat snahu Castla a Beckettové chytit zločince od pátku do neděle vždy ve 20.15. A my jsme pro vás našli několik informací o vašem oblíbeném seriálu, které možná neznáte!

Večery od pátku do neděle jsou na Prima KRIMI věnovány úspěšnému televiznímu seriálu Castle na zabití. Ten sice, jak jsme vás už několikrát informovali, pod vahou několika podivných událostí skončil, ale to mu samozřejmě neubírá na kvalitě.

Máme pro vás pár informací, které vám přiblíží svět za kamerami Castla na zabití:

1) Tvůrci se rozhodovali mezi 125 Beckettovými

Když byl nalezen představitel budoucího slavného Castla, hledala se jeho ženská polovička. Scénář na konkurzu nakonec přečetlo 125 předvybraných hereček, kde samozřejmě Stana Katic uspěla.

2) Známý hrníček Beckettové

Kate Beckettová pije po ránu kýbl kávy a to většinou vždy ze stejných hrnků. Nejčastěji se objevuje ten s nápisem "Innocent bystander", což v češtině znamená nevinný kolemjdoucí.

3) Apartmán Castla jste už někde viděli

Apartmán Castla není tak úplně nový, jak by se dalo předpokládat. Produkce totiž přestavěla jiný slavný apartmán seriálového charakteru Micka z televizní show Moonlight z roku 2007.

4) Pan Columbo?

Matka Richarda Castla má v seriálu přítele. Tato osoba se však nikdy v televizní sérii neukázala. Diváci ho mohli uvidět jen na jedné fotografii. Přítel paní Castlové tak mírně připomíná paní Columbovou.

5) Talentovaná Stana Katic

Představitelka Beckettové je světoběžkyně, jak jste si nejspíš všimli i na našem webu, kde vás informujeme o krocích vaší oblíbené herečky. Ta opravdu hodně cestuje po celý rok. Sama mluví čtyřmi světovými jazyky: anglicky, srbsky, francouzsky a italsky. Zvládá však i několik akcentů, od toho britského, irského, italského, řeckého až po východoevropský. Těch 12 milionů za Castla si zkrátka zasloužila!

Castla na zabití uvidíte na Prima KRIMI od pátku do neděle ve 20.15.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný