31. října 2022 00:03

Boomer Luděk Staněk se bude zlobit už na začátku listopadu

Trendy se mění rychle, nebo jen boomer nerozumí světu? Rozhněvaný muž Luděk Staněk versus novinky, které ho zkrátka vytáčejí. Nerozumí jim. Tak si je zkrátka vyzkouší. A vy můžete být u toho. Od 1. 11. večer na Prima COOL.

Zažil už leccos a na věci má svůj názor. To ovšem vede k tomu, že i zdánlivá prkotina mu dokáže vystřelit tlak tak vysoko, že to ohrožuje i astronauty na ISS. I přes doporučení svého kardiologa ale Luděk vyzývá na souboj témata a celospolečenské fenomény, které ho rozčilují, nedávají mu spát a ke kterým cítí potřebu se vyjádřit. Chce jim zkusit přijít na kloub a zažít je na vlastní kůži. V tom mu „pomáhají“ dva kamarádi Ondřej a Dominik, kteří se mu snaží výzvy vždy okořenit… Někdy se to ovšem otočí i proti nim samotným.

Jak vysvětluje moderátor Luděk Staněk: „V určitém věku přestanete světu kolem sebe rozumět. Což je k vzteku. Hodně lidí to rozčiluje. My jsme se, na rozdíl od mnoha lidí našeho věku, naopak rozhodli jít tomu naproti. A prozkoumat to, co nás štve, abychom věděli, zda nás to má štvát opravdu! A někdy zjistíme vážně zajímavé věci.“

Přiučí se Luděk při svých misích nakonec něco? Přestane se aspoň trochu zlobit? Uvidíme... Pořad je primárně určen pro mladé muže, kteří se chtějí orientovat v současném světě, nechce se jim ale na vlastní kůži testovat, co se jim nelíbí, a objevovat skryté kouzlo činností, kterými momentálně pohrdají. Můžou být v klidu. Moderátor Luděk Staněk to vezme za ně.

Luděk Staněk v satirické show Boomer od 1. listopadu 2022 na Prima COOL!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný