1. dubna 2017 09:00
redakce Prima Cool

Autosalon Extra 2017 (3)

Autosalon Extra 2017 (3)

Chcete mít auto v dokonalé kondici? Se skvěle běžícím motorem, nízkou spotřebou a perfektním lakem? Užitečné produkty a služby spojené s automobilovým průmyslem představujeme v teleshoppingovém pořadu Autosalon Extra.

  • Nanokosmetika Pikatec díky využití nejmodernějších technologií vytváří na karoserii auta dokonalý ochranný štít s nepřekonatelnou odolností vůči nečistotám. Seznamte se se silou nanočástic i vy a získejte exkluzivní nabídku na produkty Pikatec.
  • Zabezpečení VAM R1 se v Česku montuje do aut už 15 let a za tu dobu nebylo ukradeno ani jediné z nich. Lze ho snadno namontovat do jakémukoliv auta a zlodějům nepomůže nic - ani výměna řídící jednotky, spínací skříňky, rušička ani mechanické poškožení. Dokáže navíc blokovat prakticky jakoukoliv funkci automobilu.
  • S věkem a najetými kilometry u aut rostě hlučnost i spotřeba a naopak klesá výkon. Aditivum Atomium zabraňuje stárnutí motoru tím, že vytváří ochrannou vrtsvu na třecích plochách a pomáhá zachytávání oleje. Kompresní tlak, hlučnost i spotřebu dokáže zlepšit až o čtvrtinu.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný