11. prosince 2015 12:00

Premiérová partička si zahraje na mrtvoly!

Pánové z Partičky znovu dostanou úkoly, nad kterými se tají dech. Divákům se však budou klepat hlavně bránice, protože pánové zkrátka neberou nic vážně. Natož smrt!

Čtveřice z Partičky se nebojí dokonce ani smrti. To dokážou v jednom z úkolů, který jim říká, že mají hrát s mrtvou divačkou. Tu si vyberou z publika a my vás můžeme ujistit, že zpočátku mrtvá rozhodně není. Mrtvá smíchy však bude na konci stejně jako ostatní protagonisté, protože Suchoš zkrátka zahraje perfektní divadelní hru, kdy je se svou partnerkou u kadeřnice. Tělo "mrtvé" fanynky Partičky ovládá Ondra, takže se máte na co těšit.

Jak se hraje předstíraný orgasmus?

Ondřej Sokol si rozhodně nemůže stěžovat na rozmanitost jeho divadelních rolí. V tomto dílu si například zahraje na "hraný orgasmus", což bude velká švanda pro celé publikum. Ondřej totiž sténá a "vyvádí" v naprosto průměrných situacích v našich každodenních životech.

Takový Igor Chmela si zahraje na vítanou sanitku, která nemá na práci nic jiného než říkat "uhni" a Suchoš předvede parádní mozkovou mrtvici.

Premiérovou Partičku na Primě tuto neděli ve 20.15!

Tak si to nenechte ujít již tuto NEDĚLI ve 21.40 na Primě!

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný