4. prosince 2015 12:00

Premiérová Partička předvede parodii na Muzikál ze střední!

Partička 15, upoutávka

Vypečení pánové z Partičky v neděli ve 21.40 předvedou parodii na Muzikál ze střední. Lahůdkou však bude to, že to bude taková typická střední z Čech a Moravy. Poznáte tak perfektně české reálie ze školních lavic díky Igorovi, Ondrovi, Gěnovi a Suchošovi.

Partička na školou povinné myslí celkem pravidelně, ale parodii na Muzikál ze střední rozhodně dělali poprvé. Všichni čtyři také samozřejmě oplývají pěveckým uměním, takže se můžete těšit na skvělé muzikálové číslo na téma: nepřizpůsobivý student francouzštiny (Ondra) se jde přeptat do kabinetu učitelky (Geňa), jak na tom s tím jazykem vlastně je. Vyruší je však ředitel (Suchoš), který rozjede pořádné muzikálové číslo, kde se bude odčítat a sčítat. Klasický matikář!

Pozpátku!

Partičkáři si zahrají i na hru pozpátku. Téma příběhu se bude točit okolo amerického západu a pořádně zaplivaného baru s kovboji. Všechno začíná polomrtvými kovboji v baru. Jak pánové z Partičky vymyslí další zápletku? Soutěž totiž dává pořádně zabrat logice...

Dvojhlasem

Geňa s Ondrou a Igor se Suchošem si zahrají na žáky a učitele literatury. Pánové musí pořádně zaimprovizovat, protože musí dvojhlasně vést rozhovor žáka a učitele. Jak tohle všechno dopadne?

To uvidíte v Partičce na Primě tuto neděli ve 20.15!

Tak si to nenechte ujít již tuto NEDĚLI ve 21.40 na Primě!

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný