22. března 2013 14:25

Partička – do kin přichází Titanic II

Dvě premiérové hry v jednom díle; psychiatr, kterého byste nechtěli potkat; sudičky mohou nadělit chytrost, krásu a nebo hádání – odhalíme tu, která není nikdy vidět. V pondělí 25. 3. ve 22.35 na Prima family.

Startujeme Detektorem lži, který obstará Richard. V ordinaci u psychiatra (Ondřej) se ocitá americký voják (Igor) po válce v Iráku. Dozvíte se, co jste snad ani vědět nechtěli. Co je drsnější: válka, nebo návštěva u psychiatra? Zcela nová hra XY rozvíří vody Partičky. Můžeme ji pracovně nazývat „skrytá slova“. Igor neslyší a musí uhádnout, jaká slova se skrývají za jednotlivými postavami. A to se ještě spolu se studenty Richardem (zelená), Michalem (červená) a Ondřejem (modrá) potkává při čekání na univerzitní zkoušku.

Hned druhá novinka v jednom díle: Filmová premiéra přivane (ne)očekávaný druhý díl filmu Titanic. Filmový kritik (Ondřej) má tu moc vám žhavou filmovou novinku představit od začátku, od konce, v detailech, zrychleně, zpomaleně, přetáčet, prostě jak chce. U Titaniku II. se ocitáme ve scéně s posledním vydechnutím Leoparda di Capria (Igor), kterému přihlíží Kate Winslet (Richard). V tomto dramatickém pokračování nemůže chybět scéna se žralokem (Michal). Jak to dopadne, posuďte sami.

Pokračujeme Otázkou, kterou začne dvojice Michal s Igorem. Tématem scénky je záchranář, který dorazí ke zraněnému ležícímu na zemi. Že lze používat jen otázky, je nasnadě. Proto se protagonisté rychle střídají, jen Igor vytrvá.

Interview – redaktorem je jak jinak než Richard. Do studia zavítá nikdy neviděná manželka inspektora Columba v podání Dana a Igora. A Marián to vše sleduje ve vězeňském. Od tohoto dílu se můžete v závěrečných titulcích těšit na myšlenky otce Fura alias Mariána.

Těšte se na pondělní večer na Prima family!

Nová speciální soutěž:Pro všechny fanoušky Partičky je tu nová soutěž. Na stránce www.iprima.cz/panorama najdete po každém natáčení novou velkou panoramatickou fotografii všech diváků pořadu spolu se všemi hlavními postavami. Fotku lze libovolně zvětšovat a sdílet na Facebooku, aby měl každý památku na natáčení s kluky.

Soutěž bude fungovat tak, že odborná porota složená z tvůrců pořadu vybere ze všech diváků, kteří se na fotce označí, jednoho, který vyhraje lístky pro sebe a své kamarády na další natáčení a zároveň se na něm setká se všemi herci Partičky. Výhercem se stane ten, kdo udělá na zmíněné velké fotografii ten nejšílenější obličej!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný