14. května 2019 16:00

Svatý Kryštof v podání Miroslava Etzlera jako speciální host Party z penzionu

Parta z penzionu představí oblíbené komiky v novém improvizačním formátu.

Nová improvizační show s názvem Parta z penzionu vzniká ze scenáristické přípravy autorů a improvizace herců, kteří mají v penzionu každý svou přidělenou roli či dvojroli. Jedině režisér ví, jak má příběh skončit, a je na hercích, jak se v rámci svých charakterů k cíli dostanou.

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

V dalším dílu nového pořadu se stane zázrak, a to doslova – v penzionu se začne zjevovat patron všech řidičů svatý Kryštof v podání Miroslava Etzlera. Obyvatel penzionu Láďa i uklízečka Zuzka, a posléze i vždy skeptický provozní od něj dokonce dostanou speciální dary. Zjevení svatého přitáhne i místního kněze, který chce penzion přebudovat na kostel. Před provozním tak stojí zapeklitý úkol – zjistit, proč se svatý Kryštof v penzionu vůbec zjevil a jak se ho může zbavit, aby nepřišel o práci.

Komici z oblíbené Partičky – Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer a Michal Novotný, ke kterým se v každé epizodě připojí další herecký kolega (například Anna Polívková, Leoš Noha, Berenika Suchánková nebo Miroslav Etzler) – se v novém pořadu ocitnou v penzionu, který, daleko od všech turistických atrakcí, balancuje na hraně krachu.

Každý z herců má v rámci penzionu svůj daný charakter, a diváci se tak mohou těšit na Michala Suchánka v roli (nejen) recepčního, Richarda Genzera jako uklízečku i kuchaře, Igora Chmelu coby (nejen) číšníka a Michala „Bohouše“ Novotného v roli akčního provozního.

Sledujte ve čtvrtek 16. května 2019 ve 21.35 na Primě.

Lucie Gretzová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný