19. června 2019 15:25

Lidé si všimli, že na fotkách krásné malířky něco nehraje. Jak na to reagovala?

Takhle skutečně nevypadá malířka při práci.

Rumunská instagramová celebrita Cristina Szeifert má celkem typický profil influencera – na všech fotkách poctivě vystajlovaná, jednou na luxusní večeři, jindy u bazénu, v nablýskaném bouráku nebo při cvičení v nějaké exotické lokaci. Psycholožka, podnikatelka, fitness a životní koučka... a taky umělkyně!

A právě její fotky při malování vyvolaly na sociálních sítích pobavené reakce. Nevypadají totiž dvakrát přesvědčivě. Na všech fotkách používá stejnou paletu se stejně namíchanými barvami, navíc paletu drží velice podivně. Kde má vodu na čištění štětce a která malířka pracuje takto vyšňořená, když se na sto procent ušpiní od barev?

Cristina nakonec oficiálně zareagovala:

"Jsem umělkyní od dětství, absolvovala jsem uměleckou školu a malování zůstalo mou vášní. Po umělecké škole jsem vystudovala psychologii na univerzitě a ve 22 letech založila vlastní byznys a začala na vysoké úrovni s modelingem v Itálii...

Ráda se nechám fotografovat dokonalá, takže vždy až po dokončení obrazu v čistém oblečení a s make-upem. Paleta na obrázcích byla asi použitá jako dekorace, a protože používám akrylové barvy, které jsou omyvatelné, tak vypadá na mnoha obrázcích podobně.

Učila jsem dokonce umění děti v rumunských sirotčincích, samozřejmě zadarmo. Postuju své umělecké fotky, abych motivovala lidi v cestě za svými sny. Mám náročný život, ale ráda tvořím a malování je pro mě skvělou relaxací. Jsem hrdá na svá díla a budu ve své vášni pokračovat celý svůj život."

Co říkáte na její reakci?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný