13. září 2017 10:58

V sobotu 30. září proběhne na pražském Výstavišti jedinečný Vodafone YOU FEST

Prima COOL a televize ÓČKO připravují druhý ročník nadupaného festivalu Vodafone YOU FEST, který je naprosto jedinečným spojením hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, food a také fashion festivalu v prostorách Průmyslového paláce na pražském Výstavišti. Program multižánrové akce je určen všem věkovým kategoriím a odstartuje už v sobotu 30. září v 11.00 hodin.

Celodenní akce se bude konat na pražském Výstavišti a její návštěvníci se už od začátku nebudou nudit. Gaming zóna přinese nevšední zábavu a možnost potkat nejoblíbenější youtubery a streamery Česka. K dispozici bude herní aréna HAL3000, kde se mohou návštěvníci těšit na nejnovější herní pecky jako F1 2017 nebo MotoGP! K tomu si budou moci na stánku DEV1S zahrát 1v1 s oblíbeným komentátorem Dev1m o super DEV1S ceny! Připravená bude samozřejmě i Virtuální realita, díky níž si budou moci všichni účastníci vyzkoušet, jaké to je octnout se v jiné části vesmíru.

ROG zóna bude doslova překypovat Youtubery! Na místě bude MenT, kterého mohou návštěvníci vyzvat na duel 1v1 v CS:GO, v němž proběhne také finále ROG COOL ligy! Kromě MenTa bude možné potkat také Viktooorku, ROG Female, ROG Academy nebo oblíbené streamery Lelka, Mozillu a Bladea! Hned od rána pak budou moci hráči soutěžit ve hře HearthStone nebo League of Legends. Ve stánku Komerční Banky si pak zase budou moci vyzkoušet nejnovější hru FIFA18. Stánek s herními konzolemi navíc doplní Bára Votíková a fotbalová branka. Ti, kterým se podaří dát Báře gól, získají nejrůznější výhry.

U stánku Samsung si budou moci všichni zahrát nejen HearthStone na nejnovějších telefonech. Hlavní tváří stánku pak bude CzechCloud, mistr světa v HS a nejlepší český streamer.

Mezi dalšími youtubery budou i ti z party #jetovtobě, jako je Martin Rota, DeeThane, Get The Louk nebo SterakDary. U stánku Vodafone si budou moci návštěvníci vyzkoušet kromě super interaktivní stěny také Clash Royale s nejlepšími hráči Česka a Slovenska jako je Mishkin a Fifgo.

Naprosto unikátní koncert se bude odehrávat v Music zóně, kde vystoupí slovenský rapper Ego a v rámci své Special Show, kterou si budou moci fanoušci vychutnat pouze na Vodafone YOU FESTu, bude hostit hned několik interpretů. Mezi nimi například Rytmus, Paulie Garand, DJ Wich, Monika Bagárová, DJ Madskill, Jofre. Samostatná vystoupení si pro návštěvníky připraví také skupina Slza, Celeste Buckingham, Sebastian, Pavel Callta, Blakkwood a další! Na závěr večera bude navíc program pokračovat After Party se známými DJs.

I letos přichystá Vodafone YOU FEST Fashion a Beauty zónu. Dámy se mohou těšit na unikátní přehlídku módního návrháře Michala Marka, který představí novou kolekci LOVE. Ta volně navazuje na kolekci Rebélie a zahrnuje ucelenou řadu pro ženy, muže i unisex kusy, které jsou poznávacím znakem Michalovy tvorby. Z barev převažuje šedá, černá, červená, bílá a jejich kombinace. V Beauty zóně pak mohou absolvovat procedury, jako je líčení, lakování nehtů i nejrůznější masáže. Salón Hilarion nabídne služby, jako jsou bary na vyšetření pleti, vyšetření nohou na podoskopu, který diagnostikuje ortopedické vady, a poradí, jak na zarostlé nehty.

Na své si přijdou i pánové, pro které bude připravena Men zóna, kde budou moci absolvovat třeba barmanský kurz, využít služeb tetovacího studia a ochutnat nejrůznější nápoje. Zároveň budou moci navštívit Adams´s Barber shop, který nabízí střih, holení, úpravu vousů, trhání chloupků z nosu a ukáže také nejnovější trendy z branže. Na místě bude také stánek značky Plešinger, ve kterém bude připraveno mnoho soutěží a workshopů.

Co by to bylo za festival, kdyby se na něm neobjevily také luxusní automobily. Diamond Race bude vozidla vystavovat před vstupní halou a nabídne také prodejní stánek s textilem. A pro ty, co rádi hledají, je připravena soutěž s Automodul.cz.

Ve Food zóně budou moci všichni návštěvníci ochutnat nejrůznější pokrmy i nápoje. Na své si tak přijdou nejen milovníci masa, ale i vegetariáni. Ve stánku Relax dostanou všichni, kteří vymyslí vlastní „hlášku pod víčko“, drink zdarma.

A nudit se nebudou ani ti nejmenší! Primáčkova dětská zona powered by Baby Office přichystá herní zónu pro děti, relaxační zónu pro děti i dospělé, kojící a přebalovací zónu pro ty nejmenší a samozřejmě i zázemí pro stravování. K dispozici bude také dětská mobilní knihovnička, kde si budou moci děti číst pohádky, příběhy i listovat v encyklopediích. Dětská zóna bude ale také kreativní! Výtvarná tvůrčí dílna nabídne možnost tvoření výrobků, které si děti odnesou s sebou domů. V dětském koutku bude zajištěno rovněž hlídání dětí bez účasti rodičů. K dispozici budou lektoři z Baby Office, kteří se postarají o vaše ratolesti od 2 let.

Akci připravuje agentura Solootions ve spolupráci s ÓČKO Promotion.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný