26. ledna 2019 12:13

Únorová Pevnost vás zve na první PevnostCon

Jste připraveni na Alitu?

Je to tady, čas žebříčkového šílenství. Takže zbystřete a poslechněte moudré muže a ženy, zkušené strážce žánrové čistoty z pevnostního klanu, co bylo v roce 2018 nejlepší. Provedeme vás světem knih, filmu a her (komiksy si necháváme na příště). A pak už naše velké články. Třeba ten o Alitě. Je to příběh jedné skvělé mangy, stejně jako snu Jamese Camerona a nakonec provedení Roberta Rodrigueze. U toho nesmíme chybět. Povíme si ale víc i o novém filmu pana Shyamalana Skleněný a obecně dostanete nálož recenzí i zpráviček. Včetně našich tipů, co sledovat v příští seriálové sezoně.

No a jdeme na knihy. Na pultech je další díl skvělé ságy Daniela Abrahama nazvaný Vdovin dům a uspokojí všechny, kteří mají hlad po další Hře o trůny. Na scénu už přišli i draci a kontinentem táhnou armády, takže akce a akce. Ale také se vrátil Světlonoš, což je další ze skvělých ság, na jejichž pokračování jsme netrpělivě čekali. Potěší vás i návrat do světa Prachmistrů nebo Diany Gabaldon. Vezmeme vás taky na Ostrov, připomeneme kapitána Báthoryho Juraje Červenáka, Černý hvozd Míly Lince nebo zabijáka Baklyho Miroslava Žambocha. A popovídáme si se Sebastienem de Castellem a nakoukneme pod roušku tajemství zahalující slovenskou steampunkovou verzi Jánošíka... A je tu i spousta dalších věcí.

A pak nás čeká další nálož recenzí a novinek, znáte to. Tak radši nějaké novinky? Míla Linc se vytasil s katanou a sepsal článek o samurajích a hlavně o tom nejlepším z nich, slavném Mijamotovi Musašim. A jako bonus jsme si pro vás ulovili Tomáše Bandžucha, který píše skvělé nadpřirozené bondovky z první republiky, ale pro nás se uvolil podívat se na zoubek pár událostem z moderních dějin. Plus minus moderních. Začínáme rakouskou revolucí...

No a pak jsou tu naše rubriky o srdci geeků, youtuberů a tak... a taky pozvánka na něco, u čeho nesmíte chybět – na PevnostCon, který se odehraje 25. května. Cha, všechno to zakončíme přehledem toho nejzajímavějšího z Prima COOL. Tahle Pevnost vás prostě nenechá vydechnout!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný