31. ledna 2020 06:00

Únorová Pevnost je hned dvojitý zásah!

Jste připraveni na Birds of Prey?

Comic-Con Praha je rozhodně fanouškovskou událostí roku, takže jsme se rozhodli do toho šlápnout spolu s ním a vycházíme poprvé s dvěma obálkama – jednu, tu sběratelskou, přitom budete moci pořídit jen na conu! Jako partneři a fanoušci této akce pak uveřejňujeme jak moc milý rozhovor s PREDRAGEM BJELACEM a interview s dalším skvělým hostem, DANEM ČERNÝM, tak hned čtyřstránkovou pozvánku na to nejlepší z programu celého fanouškovského svátku. Stavte se za námi na stánku! Spoustu báječného čtení si ale užijí i ti, kdož nemají namířeno do O2 Universa. A k tomu nabízíme i dvojicí příloh – přičemž jak VENISS UNDERGROUND, tak PÁTRÁNÍ PO JAKEOVI patří k základní četbě new weirdu.

Ale pochopitelně už se ďábelsky těšíme i na náš PevnostCon, který začíná pomalu nabývat jasného tvaru.

A co vás čeká dál? HARLEY QUINN a její BIRDS OF PREY jsou připravení na klauniádu roku. Ještě se na chvilku zastavíme u STAR WARS. Došlo i na TOP 10 NEJLEPŠÍCH FILMŮ ROKU 2020. U seriálů si pak řekneme, co je nového u ZAKLÍNAČE, a přihodíme výhled na největší SERIÁLOVÉ PECKY letošního roku.

Se slzou na krajíčku ale zavzpomínáme i na CHRISTOPHERA TOLKIENA a na ty nejlepší publikace uplynulé sezony. Mimochodem, u nás to vyhráli STAVITELÉ od Daniela Polanského. Podobně nás ale čeká také drsné finále v boji o Atlantu, protože MAGIE VÍTĚZÍ, a představíme si i parádní startrekovský román PICARD – NEJPOSLEDNĚJŠÍ Z NADĚJÍ. S povídkami zároveň přicházejí TOMÁŠ DOSTÁL a PETRA SLOVÁKOVÁ.

Pro fajnšmekry máme military SF parádičku od Marka Kloose, cyklus PRVNÍ LINIE, který se dočkal čtvrté části jménem DEZERCE. A ve stejném žánru exceluje také Jakub Mařík, který nyní přináší VE STÍNU SLUNCE, zatímco barvy fantasy hájí v Pevnosti fragmentovská EDICE PENDRAGON. Mezi „dravé a nadějné“ pak patří Kristina Hlaváčková, Jindřich Rohlík či Jiří Mazurek, za „profíky“ promluví Oskar Fuchs a za historii ti nejzhýralejší papežové a jedna solidní bolševická stvůra jménem Lazar Mojsevič Kaganovič.

Samozřejmě ale nemůžeme přeskočit ani GEEKZÓNU a HLAS FANDOMU, kde si povíme víc také o historickém festivalu na Zubštejně, o novém Libušíně, o FUTURE GATE 2020 či o jednom milém slovenském magazínovém překvapení. A samozřejmě nesmí chybět to nejzajímavější ze světa Prima COOL!!! Suma sumárum, maximální nášup toho nejlepšího čtení. Hezky si ho užijte a ať vám přijde k duhu! #casopispevnost #pevnostvladne

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný