14. října 2016 14:01

Stane se Iron Man skutečností? Robert Downey Jr. kývl Zuckerbergovi na jeho plán s umělou inteligencí!

Budoucnost plná superhrdinů? Vypadá to tak!

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg se s tím příliš nemazlí. Kromě toho, že je to momentálně jedním z největších technologických inovátorů na světě a neustále se snaží posouvat dopředu i zbytek lidstva, rozhodl se, že věnuje malou část svého drahého času ještě něčemu jinému.

Staví si doma vlastní AI, neboli umělou inteligenci. Pro začátek chce jenom, aby ovládala jeho domov, stejně jako to dělal Jarvis v prvních Iron Manech. A protože už s projektem celkem pokročil, přemýšlí nyní nad tím, kdo by mu měl tuto umělou inteligenci namluvit. Kdo se ozval jako první? Samozřejmě nikdo jiný, než sám představitel Iron Mana, Robert Downey Jr.

Pokud prý jeho kamarád a herec Paul Bettany (originální hlas Jarvise z Iron Manů) dostane zaplaceno a svůj honorář daruje charitě, kterou vybere Benedict Cumberbatch (představitel Doctora Strange z nadcházející marvelovky), nebude váhat a v mžiku se pustí do dabování. A co na to Zuckerberg? Jeho doslovná odpověď zněla: „Tohle se právě stalo skutečností.“ Není to tedy sice nic definitivního, už teď však víme, že od světa superhrdinů jako je Iron Man nejsme zase tak daleko.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný