31. července 2019 03:20

Srpnová Pevnost se vydává do širých stepí akce a napětí a dostane vás do těch nejfantastičtějších světů!

Jste připraveni na Krvavou nevěstu?

Něco končí, něco začíná, jak ví každý správný fanda fantasy. Takže... další fáze marvelovského filmového universa je definitivně za námi (přinášíme vám velkou recenzi posledního Spider-Mana), ta další už ale klepe na dveře a jsou to pořádné pecky (a ten Blade, vážení, to bude darda největší!). O prvních ukázkách a těšení na Zaklínače od Netflixu ani nemluvě. Hlavně se ale ukázalo, že ani zdaleka neskončila jedna poctivě braková česká akční sága. Franta Kotleta opět otevřel svoje literární řeznictví U Bratrstva krve a poslal germánské a slovanské upíry vzájemně se kosit v bitvě o Stalingrad. To chcete!

Připravili jsme si ale pro vás i spoustu jiného čtení – třeba průřez skvělou edicí Mistrovská díla evropského komiksu nebo shrnutí nejzajímavějších komiksů z ranku epické fantasy na našem trhu. Jako bonus máme ještě hafo recenzí, povídání o novém Lovci čarodějnic Mika Mignoly, a dokonce jednu speciální kočičkovskou zdravici od Pac a Pussy!

Ze čtení se sluší připomenout třeba i nový román skvělé Lucky Lukačovičové (jejíž povídka v čísle také stojí za to) z předaleké steampunkové Indie, návrat do městečka Pines nebo druhý svazek těch nejlepších povídek George R. R. Martina – název Snové písně se prostě hodí! Do toho ještě Čas čarodějnic završil svou trilogii a pořádně jsme se podívali na zoubek Posledního jednorožce v knize, komiksu i filmu. A věděli jste, že bouřlivák české fantastiky Jiří Walker Procházka slaví šedesátiny? Ne? Tak teď to víte a on to ví o vás!

Hm... co bychom ještě... hrajete rádi hry? Máme pár recenzí těch počítačových i deskových, ale hlavně si popovídáme o Krvavé nevěstě, nové hororové komedii, která změní váš pohled na společenské hry. Bát se ale jistě budete i u Nočních můr z temnot, které zaprodukoval sám Guillermo del Toro. Nebo u našeho povídání o jaderných katastrofách. A věřte nám, Černobyl v tom vážně nebyl sám.

No a na závěr trocha pohody a dovolenkování aneb reporty ze světa Junktownu a Fantastické Ostravy, stejně jako novinky ze světa geeků a YouTube, o tom nejzajímavějším na Prima COOL ani nemluvě.

Takže vyrazte do stánků a čtěte novou Pevnost, svého průvodce fantastickými světy!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný