25. září 2019 06:00

Říjnovou Pevnost ovládla Batmanova nemesis

Jste připraveni na Jokera?

Princ zločinu a císař šílenství příští rok oslaví osmdesáté narozeniny a Joaquin Phoenix s režisérem Toddem Phillipsem mu nadělili velkolepý dárek. Velebený snímek JOKER má šanci změnit dějiny filmových komiksových adaptací, což jsme si nemohli nechat ujít, stejně jako osobitého gothajského žolíka, jehož smích vzbuzuje hrůzu.

To je ale jenom začátek totálně nabouchaného čísla! Do hry promluví AD ASTRA a nová ZLOBA. Díky návratu ZOMBIELANDU jsme si mohli posvítit i na chodce, rozpadlíky a veškerý nemrtvý lid. Nechybějí seriálové novinky včetně ZPŘÍTOMNĚLÝCH. A v literatuře se dokonce dostaví sám profesor Tolkien, protože konečně nastal epický PÁD GONDOLINU.

Drow Drizzt od R. A. Salvatoreho oproti tomu zažije VZESTUP KRÁLE a čekají nás i ČERNÁ KŘÍDLA CTHULU, čtvrtá povídková sbírka navazující na odkaz mistra Lovecrafta, o níž vypráví i její překladatel Milan Žáček A povídky? Tentokrát vzešly z klávesnic Dalibora Váchy a Darrella Schweitzera. První jmenovaný je pak mimochodem i přispěvatelem dlouho očekávaného elitního fantasy sborníku VE STÍNU MAGIE od Fantastické Epochy a editorského tandemu Kyša–Hokr.

Ve spolupráci s HumbookFestem si ale povíme víc také o ZLODĚJSKÉM TANCI od Mary E. Pearsonové, jíž jsme hned položili i několik otázek. Milovníci komiksů pak ocení LADY MECHANIKU 3. Krev obarví v historické sekci vodu během BITVY U BRŮDKU, bozi budou umírat ve slovech FRIEDRICHA NIETZCHEHO.

Určitě nevynechejte ani HLAS FANDOMU, protože na stříbrné plátno konečně přichází DRSNÝ SPASITEL, o čemž si řekneme víc s režisérem Jaroslavem Šetkem z SB Films, a také vás musíme upozornit na super družinku ze STRANGERS AND DRAGONS a na blížící se koncert skupiny EUPHORICA.

Zavzpomínáme na POTTERFEST 2019 a svoji dvoustránku dostal i RON PERLMAN, protože víte proč? Protože COMIC NOC PRAGUE 2020. A svoji parádnickou nálož samozřejmě přikládá i Prima COOL!!!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný