23. září 2020 06:00

Říjnová Pevnost vás omotá lasem pravdy

Laso pravdy na krk, tahle holčina je vážně super, úžasná a báječná k tomu. Také proto se na ni zaměřila nová říjnová Pevnost, která je opět plná zázraků!

WONDER WOMAN 1984 posunuli na Vánoce, ale i tak si o polobohyni z Themyskiry řekneme víc už teď, ať se můžeme hromadně těšit na prosinec. Kukadla Gal Gadot ale rozhodně nejsou to jediné v nové Pevnosti. Navrátíme se k TENETu a povíme si víc o superseriálu VYCHOVÁNI VLKY.

Představíme vám horala Christophera Lamberta, skvělého hosta skvělého COMIC-CONU PRAGUE 2021. Slovutný JURAJ JÁNOŠÍK od Svetozára Olovranta přijíždí na PARNÍM TEMPLU a přihodíme i rozhovor s autorem. Přiblížíme si BALADU O PTÁCÍCH A HADECH, prequel Hunger Games, a spolu s ní mládí Coriolana Snowa.

Přisypeme nejžhavější novinky mezi audioknihami. Na vrátka klepou také ČAROPISCI R. J. Bennetta, okultní PŮLNOČNÍ FRONTA od Davida Macka a zajímá nás i druhá kniha VE STÍNU OSKERUŠE od Thea Addaira. Mezi povídkami tentokrát nechybí vítězný text Michaely Kubíčkové PROBLÉMY NA KRÁSNÉHO z literárního klání VIDOUCÍ a ŽIVOT PROTI ZÁKONU od Radovana Kolbaby.

Ve Fantasy ságách ukážeme prstem na warhammerovská dvojčata TYRIONA A TECLISE od Williama Kinga, zatímco Blake Crouch nabízí ZHROUCENÝ ČAS. A komiksovou NIMONU znáte? A NAČMÁRANCE? Případně gamebook OZ? Píšeme o nich stejně jako o bojovnici z čambalských strží a mistru McDonaldovi.

Stejně tak si ale zavzpomínáme na PEVNOSTCON a v Hlase fandomu si povíme víc o Deskovkách v Karlíně, letošním Fénixconu s Parconem, o výletě Františka Kotlety mezi bookstagramery a o nových Dračích kalendářích.

A pochopitelně nechybí ani peckové novinky od Prima COOL. Máme podzim a každý ví, že to je ideální roční období na čtení Pevnosti. Perun!

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný