16. prosince 2020 06:00

realme 7i: obří baterie pro všechny členy rodiny

Máte povídavou kamarádku, se kterou se telefonáty vždy protáhnou na několik hodin? S novým smartphonem realme 7i se nemusíte bát, že vám dojde baterka, vydrží totiž až 43 hodin hovoru! Pánové mohou zatím klidně uspořádat filmový maraton, realme 7i zvládne 18 celovečerních snímků za sebou. A obří baterií novinka od značky realme své možnosti nevyčerpává.

Smartphone realme 7i ocení každý člen rodiny, nejvíce ale zaujme teenagery se zálibou v hraní her. Baterie s kapacitou 6000 mAh skýtá mnohahodinovou zábavu a v kombinaci s výkonným procesorem Helio G85 dělá z telefonu herního superhrdinu. Přehřívání nebo sekání v tom největším herním zápalu? To se vám s realme 7i nestane.

Cestovatelé ocení možnost přehrát až 1200 skladeb v kuse, a kdybyste náhodou ohromnou kapacitu vyčerpali, na 29 % baterie se díky rychlému nabíjení dostanete už za půl hodiny.

Rychlost a plynulost telefonu zajistí operační systém Android 10 a ColorOS 7. Tato kombinace byla vytvořena právě pro bezproblémový chod, surfování po internetu povýší na jiný level 6,5palcový displej s velkým zorným polem.

Výrobce myslel na mladé spotřebitele a jejich vkus i při tvorbě uživatelského rozhraní i celkového designu telefonu. realme 7i rozhodně zaujme při pohledu zezadu, kde je jeho podoba inspirována známým gestem vítězného „V“, a využívá i speciální texturovací techniky pro co nejpříjemnější pocit v ruce. Podoba telefonu se vám tak bude měnit doslova před očima, podle dopadu světla.

Na své si přijdou milovníci fotografování. Hlavní „oko“ nového realme 7i zvládne zachytit okamžiky z vašeho života v kvalitě 48 MP, inteligentní mechanismus Quad Bayer pak umí zvýšit kvalitu snímků pořízených v šeru a mimořádně rozeznávat detaily snímané scény.

Ti, co mají rádi lajky na sociálních sítích, si budou pochvalovat i přední 8MP fotoaparát, který povýší kvalitu selfíček na jinou úroveň. A pokud budete chtít fotit nejen sebe, ale i krajinu či přátele za sebou, oceníte přítomnost funkce Panoselfie, která zvětšuje záběr snímku.

Potřebujete více důvodů, proč by pod vaším stromečkem neměl realme 7i chybět? Ježíšek pro se pro něj může zastavit od 10. prosince, kdy telefon oficiálně přichází do České republiky. Můžete tak patřit mezi první majitele této dostupné a výkonné stylovky a zároveň mezi 40 milionů spokojených uživatelů značky realme po celém světě.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora
Sdílejte článek
Štítky rodina Česko Ježíšek гeɑlme Android 10 ColorOS

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný