5. srpna 2021 06:00

Třebíč přivítá v polovině srpna světovou freestylovou show Podmol Brothers 2021

Sokolský stadion Třebíči bude 14. srpna 2021 dějištěm velkolepé freestylové show, ve které se představí nejlepší extrémní jezdci FMX v čele s mistrem světa a vítězem olympiády extrémních sportů X-Games (USA) Liborem Podmolem a jeho bratrem Filipem Podmolem.

V průběhu show, která startuje v 17:00 hodin, se kromě nejlepších FMX jezdců na motokrosových motocyklech včetně místního rodáka Františka Máci – 200% LIFE představí i šílenci na létajících BMX a MTB kolech ve své vlastní freestylové exhibici a nebude chybět ani Parcour exhibice. Návštěvníci s dětmi, nezapomeňte vzít svým ratolestem s sebou odrážedla a helmu pro účast v zábavném závodě o ceny.

Návštěvníci se také můžou těšit na promítání fascinujícího dokumentárního filmu „Zítra bude líp“, který mapuje cestu Libora Podmola za splněním snu stát se mistrem světa v FMX motokrosu od ledna 2010, kdy přijíždí do USA, kde si v legendárním obchodě ještě nedávno nejlepšího freeride jezdce kupuje motorku. Přes divoké začátky se postupně vypracoval mezi nejlepší jezdce na světě. Jako vůbec první evropský jezdec podepsal kontrakt s Rockstar Energy drink a ve svých 26 letech se pokusil dosáhnout na pomyslnou nejvyšší metu – stát se mistrem světa.

Celý sobotní program freestylové motokrosové show Podmol brothers se ponese v duchu podpory charitativní akce s názvem Mototerapie ve spolupráci s 200%LIFE. Cílem je vybrat a podpořit částí zisku finanční částku, která dokáže zajistit potřebné služby pro Denní centrum Barevný svět v Třebíči, který se stará o handicapované spoluobčany se snahou o zlepšení jejich plnohodnotnějšího zapojení do společnosti. Součástí charitativní akce bude již v pátek 13. 8. 2021 čestná moto vyjížďka po městě Třebíč zakončená FMX show pro handicapované spoluobčany z Denního centra Barevný svět. Pokud jste aktivní motorkáři, jste samozřejmě také zváni připojit se k čestné vyjížďce. Jedná se o unikátní pilotní projekt v České republice. Vyjížďka bude začínat v 9:00 startem ze stadionu Sokol, kde se sejdou všichni motorkáři.

Na PODMOL Brothers show 2021 protkanou adrenalinem, vůní benzínu, řvoucími motory a třeskutou atmosférou, stánky s občerstvením, DJ's a doprovodný programem jsou již teď vstupenky k dispozici na portálu Ticketportal.cz nebo jeho prodejních místech.

Akce se koná za mediální podpory Prima COOL.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný