20. října 2022 13:30

Na titulní straně listopadového Playboye pózuje Olga Lounová jako vůbec první v době očekávání potomka

Focení Olgy Lounové pro listopadové vydání magazínu Playboy

Právě vychází listopadový Playboy, na jehož titulní straně pózuje Olga Lounová – česká populární zpěvačka, skladatelka, herečka a závodnice rallye.

Jako vůbec první v historii českého Playboye pózuje na titulní straně v době očekávání potomka. „Pózovat na titulní straně Playboy magazínu je pro mě ctí,“ řekla Olga a dodala: „Jsem hrdá na to, že jsem první ženou v České republice, která v těhotenství pózuje pro Playboy. Pro ženu je to nádherné období a jsem ráda, že se o ten krásný dar mohu podělit se čtenáři.“

Během jednoho dne, kdy deštivé přeháňky střídaly sluneční svit, vznikly pod taktovkou fotografky Anny Koniaevy úchvatné snímky s podtitulem Smyslná, těhotná a stále sexy... „S vysledkem jsem nadmíru spokojená a věřím, že snímky osloví nejednoho čtenáře a budou pro něj inspirací, jak lze ztvárnit fotografie ženy v pokročilém stadiu těhotenství a zachovat její sex-appeal.

Žena se může cítit sexy i v těhotenství. Její tělo, přirozené změny ani sex nemusí být tabu, ale naopak. Vždyť je to vlastně oslava života. Těhotenství je nejpřirozenější věc. Nebojme si ho vychutnat a užít,“ zdůraznila Olga. Při pohledu na fotky v pictorialu nelze než konstatovat, že její křivky jsou zkrátka dokonalé i s těhotenskym bříškem.

Listopadové vydání dále nabízí rozhovor s Romanem Šmuclerem a na 20 otázek odpovídá Honza Dědek.

Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články.

Listopadové číslo Playboye je v prodeji od 20. října 2022!

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný