8. listopadu 2016 21:00

NEHORÁZNOST: Největší čokoládová loupež století! Takhle teď vypadá oblíbená čokoláda Toblerone!

Nic není jako dřív!

Pokud máte rádi oblíbenou trojúhelníčkovou čokoládu Toblerone, možná vás v nejbližší době počká nepěkný šok. Někdo totiž ukradl každý druhý zoubek a ten někdo se jmenuje Mondeléz. Společnost, která - mimochodem - vlastní i českou značku Opavia, se totiž rozhodla pro radikální řez svým dalším produktem.

Balení o hmotnosti 400 gramů se totiž rozhodla zmenšit na 360, ovšem zachovat při tom velikost krabičky. Dosáhne se toho tímhle podivným paskvilem, který se zákazníkům ani trochu nelíbí.

Upravená a notně ochuzená verze se prodává ve Velké Británii a podle dostupných informací se vůbec nedováží do České republiky, i tak ale zůstává světovou raritou a obrovskou čokoládovou loupeží. "Mnoho společností, tedy i ta naše, má problémy s vyššími náklady, spojenými s nákupem ingrediencí. Drželi jsme ceny tak dlouho, jak to jen šlo, ale abychom mohli zajistit, že Toblerone zůstane v obchodech a zároveň zůstane cenově dostupné, museli jsme změnit hmotnost našich výrobků," říkají zástupci čokoládovny na svých facebookových stránkách.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný