10. září 2019 13:05

Nabitá Gaming zóna na KAMIQ YOU FESTu!

Sejdeme se v sobotu 14. září v Průmyslovém paláci.

Pokud jste fanoušky skvělé hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion, fresh foodu nebo sportu, Prima COOL a TV ÓČKO pro vás právě chystají nadupaný KAMIQ YOU FEST, který se bude v sobotu 14. září už počtvrté konat v Průmyslovém paláci.

Těšit se můžete na Music zónu s interprety, jako je LEOŠ MAREŠ a jeho SPECIAL DJ SHOW, Mikolas Josef, Sima, ATMO Music, skupina Holki, Martin Harich nebo Vojta D. Chybět nebudou ani další známé tváře z oblasti youtuberingu nebo gamingu.

Gaming i zbrusu nová Sportovní zóna

Speciální program čeká na návštěvníky festivalu ve stánku Komerční banky v Gaming zóně s nejnovějšími herními peckami a virtuální realitou, kde bude možné se setkat třeba s herní influencerkou, streamerkou Viktorkou, pobavit se hraním či turnajem FIFA nebo zkusit herní PC v CS:GO s výhrou Steam klíčů. Stejně tak nesmí chybět ani finále FORTUNA COOL Ligy, která je v současnosti nejprestižnější ligou na české a slovenské scéně a do které se zapojují stovky týmů a tisíce hráčů nejpopulárnějších esportových titulů CS:GO a Hearthstone.

BigShock! představí na KAMIQ YOU FESTu svou zbrusu novou herní limitovanou plechovku ve spolupráci s Madfinger Games, brněnským vývojářem mobilní hitovky Shadowgun Legengs. Hráči najdou pod víčky herní limitky BigShocku kódy, které se po zadání na www.bigshock.cz promění v herní losy, za které lze vyhrát např. 5x nadupaný gamingový mobil Asus Rog Phone II či dalších 200 herních cen. Zároveň lze kódy vyměnit za unikátní itemy přímo ve hře Shadowgun Legengs. Co třeba raketomet, který střílí plechovky BigShocku?!

Ve žluté zóně BigShocku mohou návštěvníci odehrát soutěžní levely v Shadowgunu a za jejich úspěšné zdolání získají herní limitovanou plechovku ještě před startem kampaně, který je naplánován na 01.10.2019. Kdo si tedy odnese první kousky teto limitované edice?

Sportovní zóna nabídne možnost potkat známé sportovce z různých odvětví. Tak schválně – už jste si někdy zakopali freestyle fotbal s vícenásobnou mistryní světa? Na místě bude také cyklo simulátor, nebude chybět ani exhibice stolního fotbálku s výukou od mistra Evropy v této disciplíně nebo fotbalová klec 2 na 2 od FAČR.

Návštěvníci se ale mohou těšit také na skvělou moderovanou show od Fortuny. No a co bude opravdu pecka? Dřevorubecká exhibice v podání české reprezentace. A že se bude na co dívat! Pánové budou mít k dispozici také „zašívárnu“ v podobě COOL zóny, kde budou moci ochutnat různé drinky, pozměnit svůj styl v barberu shopu, ulítnout si na airbrush tetování nebo závodit na simulátoru značky ŠKODA.

Akci připravuje primácká agentura Solootions ve spolupráci s ÓČKO Promotion.

Více informací o akci naleznete ZDE. Vstupenky v předprodeji v síti Ticketportal.

Titulárním partnerem festivalu je ŠKODA AUTO.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný