17. října 2018 06:00

Listopadová Pevnost pečuje o Fantastická zvířata

Jste připraveni na návrat do světa Harryho Pottera?

Ano, vrací se Mlok Scamander a s ním svět čarodějů a čarodějek pár desítek let před Harrym Potterem. Ale kouzelná jsou jejich dobrodružství stejně. Z Ameriky se tentokráte přesouváme do Evropy a my pro vás máme všechno podstatné, co potřebujete vědět, plus celou řadu skvělých podrobností. Pokud se vám to zdá příliš pohádkové, otočte pár stránek a pokochejte se čtením o (nejen) novém Halloweenu – legenda slasheru totiž přichází i s Jamie Lee Curtis, dávnou „královnou Křiku“. Pro všechny filmové fanoušky máme pochopitelně i spoustu recenzí, seriálových novinek, zajímavostí a... a taky si prolistujeme výpravnou publikaci o životě a díle Quentina Tarantina!

Vzhůru do literatury! Máme rádi Harukiho Murakamiho. V jeho knihách jsou kočky, krásné Japonky a jiné světy. Takže Komturova smrt nás prostě chytla. Ovšem své zastánce má i řízný Bakly – nezastavitelná mlátička se v Hledání smrti pořádně opře do svých nepřátel. Nebo snad raději něco psychologičtějšího? Prosím, Pavel Renčín přichází s Klubem vrahů a je to masakr, vážení a drazí, masakr. Pro případné různorodé odlehčení doporučujeme skvělou antologii Kniha mečů, na níž se podílel krom Gardnera Dozoise i George R. R. Martin. A víte, že vychází nová série báječné Robin Hobb? Dračí strážce vypadá skvěle! Stejně jako nové vydání kultovního hororu Temné léto od Dana Simmonse. Pro příznivce young adult jsme si vyzpovídali Krutého prince a pro fanoušky her máme opravdovou lahůdku v knize o světech společnosti Blizzard.

Na vlnách komiksu pak připlouvá pochopitelně Magion, náš strip, a pak hlavně povídání o hororových mangách. Ve světě her jsme se podívali na nového Spider-Mana a další skvělé kousky, v deskovkách pak doporučujeme především lovecraftovské Panství hrůzy. Nu a pak tu máme něco reportů z akcí a ze světa nerdů a geeků, v němž se cítíme všichni tak dobře. Od zajímavostí z YouTube přes ohlédnutí za HumbookFestem až po povídání o CONiáši a Comics Salónu, Pevnost je v tom s vámi. To ani nepřekvapí, že máme i další novinky z Prima COOL. Prostě číslo, které nepustíte z ruky!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný