17. října 2017 10:40

Listopadová Pevnost má spravedlivé kladivo!

Jste připraveni na třetího Thora?

Ano! Opřeli jsme se do toho pěkně zostra. To je asi ještě pořád ten dojezd po warhammeráckém (a bladerunneřím) rauši z minula, ale vzali jsme v redakci do rukou kladivo a laso a batmobil a pár dalších propriet a vyrazili bojovat proti zločinu komiksové negramotnosti. Takže se připravte na pořádně výživný článek o Lize spravedlnosti, nejlepčejším a nejsilnějším superhrdinském týmu všech dob – který si to konečně po řadě průtahů (o všech víme!) šine na plátna kin. Kde se potká s marveláckým borcem Thorem, který už potřetí zjistí, že Loki je svině. Jop, velký překvapení, ale my máme toho kluka blonďatýho rádi. Což nám připomíná, že se podíváme na zoubek i Americkým bohům, jednomu z nejlepších seriálů poslední pětiletky. Filmově megasilný měsíc zakončíme velkými recenzemi posledních Kingsmenů a Blade Runnera.

A pak už hurá na literaturu. Vracíme se na slavnou Dunu a poznáme jejího spasitele, s konstáblem Grantem omrkneme záludný venkov v pokračování hitu Řeky Londýna. Nalodíme se na další jízdu s Cizinkou a okoukneme, jak si vede sága o Kate Danielsové… A další a další články. Třeba o jedné epesně temné fantasy sáze od Lukea Sculla a o jedné fascinující sáze s čínským podkresem (aneb znáte Ctnosti králů?). Nestačí? Máme toho mnohem víc… článků, recenzí i novinek. Velká jízda, tenhleten listopad.

Abyste to vydýchali, mrkněte na naše komiksy – Matracman i strip Dana Černého jsou čím dál bizarnější, a tedy lepší. To se pak člověk raději naladí zpět na realitu díky minule ohlášenému a nyní podrobně zrecenzovanému Total War Warhammeru II. Nebo si pište poznámky, jak se dělá steampunkový cosplay – tentokrát konkrétně zbraňové doplňky. Pro ponaučení se podíváme na zoubek debaklu Spojenců v operaci Market Garden a na historii duelů. Fascinující čtení.

A na dojezd to nejlepší z festivalů, YouTube, geekovských vychytávek a nejžhavějších novinek z Prima COOL! To musíte mít!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný