13. prosince 2017 10:40

Lednová Pevnost zdraví Sílu!

Jste připraveni na Posledního z Jediů?

Nu a rozhodně to není proto, že bychom se chtěli otužovat v zimě vůkol. Do kin prostě vtrhly nové Star Wars, takže logicky vtrhly i na naše stránky a uzmuly si pro sebe Téma. Prostě Poslední z Jediů křížem krážem a ještě pár spekulací navíc. Až vyrazíte do kina, tahle Pevnost by vám měla čouhat z kapsy nebo kabelky. Pokud máte strach, že to bude moc osudové, tak máme v nabídce i velký článek o klasickém i aktuálním Jumanji. Robin Williams a The Rock si to dávají s přehledem! Jo a taky se podíváme v recenzích na Ligu spravedlnosti a další bijáky, co nám dělaly posledních pár týdnů společnost. O velkém článku k novému seriálovému Star Treku ani nemluvě. Nezapomněli jsme ani na pravidelné rubriky a novinky.

Ale teď už na knihy. Je to zase pořádná várka, ale pro fanoušky fantasy tu máme vrchol jedné z nejlepších ság minulých let – Poslední smrtelné pouto Briana Staveleyho. Připravili jsme i rozhovor s autorem. A když jsme u rozhovorů, pamatujete se na obálku minulé Pevnosti? No jistě že ano! Tak pro vás jsme ulovili pána, co ji má na svědomí. Zase zpátky ke knihám: Máme nový omnibus Vetřelců! A víme, jak jsou důležité včely! A vychází nový překlad sci-fi klasiky všech sci-fi klasik – Hyperion Dana Simmonse! A jako bonus... výpravná obrazová publikace o Clintu Eastwoodovi!!! (A klidně si ještě pár vykřičníků přidejte – tady je máte: !!!!!!). Tradiční nálož recenzí a novinek pochopitelně nechybí.

Nu, v komiksové sekci jsme si připravili velkou recenzi o kultovní bizarnosti Alejandra Jodorowského Technokněží a pořádnou várku menších recenzí, protože před Vánoci je z čeho vybírat. A Dan Černý vystartoval s novým komiksem jen pro vás. Vítejte na palubě Magionu. A pak už hybaj do herní sekce. Zastřílíme a podřízneme si pár nácků v novém Wolfensteinovi a pro ty tradičněji založené se mrkneme do starého Egypta s novým Assassin´s Creed. Ale super věci jsou i v deskovkách! A samozřejmě v Historii, kde jsme si vzali na paškál černou magii a čarodějnice, protože to prostě k dlouhým zimním večerům patří, no ne? A než se dostanete na poslední stránku, dozvíte se ještě, jak bylo na Fénixconu a Horrorconu a co je nového na Prima COOL. Takže si užijte prima cool zimu!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný