15. prosince 2021 06:00

Lednová Pevnost v dalších fantastických světech

Jste připraveni na nové Krotitele duchů?

Robert Jordan to vymyslel náramně a Amazon Prime dopřál jeho KOLU ČASU důstojnou adaptaci, natáčenou z velké části v České republice. Pořádně jsme se na ságu i seriál podívali a palec rozhodně nahoru. Hodně se ale těšíme i na nové KROTITELE DUCHŮ ve stylu Stranger Things. Mimochodem na seriál HAWKEYE koukáte? My ano, a jsme s ním v pohodě. A taky si ještě vzpomeneme na ETERNALS. Druhou hlavní hvězdou lednového čísla bude nicméně SPIDER-MAN, tentokrát BEZ DOMOVA a ve společnosti Doktora Strange a svých alter eg procházejících multiversem.

A vzhůru do literatury. Pavel Bareš osobně představuje svůj KRONŮV ODKAZ. Christie Goldenová oproti tomu zve do WORLD OF WARCRAFT, protože začíná PUTOVÁNÍ AZEROTHEM. Stejně tak ale myslíme i na fanoušky Star Treku. Vychází PICARD: TEMNÝ ZÁVOJ. A pozor, v povídkové sekci máme lahůdky: můžete se těšit jak na loňského vítěze LITERÁRNÍ SOUTĚŽE VIDOUCÍ, na povídku LEKCE APLIKOVANÉ DIPLOMACIE od Adély Věchetové Kalouskové, tak na novinku od Karla Doležala nazvanou V HLUBINÁCH STARŠÍCH NEŽ ŽIVOT. A hned za nimi přichází Joe Abercrombie a jeho POTÍŽE S MÍREM, druhá kniha Věku šílenství. Co na to RUDÝ VRABČÁK od Františka Kotlety? A určitě musíte vědět, že je na světě také ÚSVIT ČERNÉHO SLUNCE od Tomáše Bandžucha a Marka Skřipského. Z Fantasy ság se ale o slovo hlásí i Petra Kubášková a její ČARODĚJKA A ZLATÝ ELIXÍR.

Komiksová sekce pak zve do KLECE, KRAJINY PŮLNOČNÍCH STÍNŮ, mezi PARCHANTY Z JIHU, v nabídce je i ukázkové vyběhnutí s vírou v mesiáše ŠNINKLOVA VELKÁ MOC a vrací se i Z PEKLA od Alana Moorea, tentokrát v nádherně depresivní barvě! Naším nejmilejším PROFÍKEM je i nadále Kristýna Sněgoňová. Třebaže jí to možná nepotěší, z dějinné sekce jí dýchá na záda sám RASPUTIN a společně s ním KAMINSKÉHO KOLABORANTI. A jako třešničku na dortu nabízíme i rozhovor s MANU BENNETTEM, který Katka Vimmerová spáchala na letošním Comic-Conu. Co víc si takhle před Vánoci přát? Ano, to nejlepí ze světa Prima COOL. Ať se vám Pevnost líbí, užijte si fantastické svátky a těšíme se na vás v novém roce!!!

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný