16. prosince 2020 06:00

Lednová Pevnost ukazuje, jak nadupaný bude nový rok

Jste připraveni na Monster Huntera?

S herní pařbou MONSTER HUNTER se známe už šestnáct let. Filmové adaptace se ale dočkala až nyní, poprvé. Ideální čas udělat si menší osvětové opáčko ohledně věčného souboje FILM KONTRA HRY, respektive herní předlohy.

Příšeráci ale dorazí i v seriálech, které tentokrát zastupuje báječně makabrózní úlet jménem TŘICET STŘÍBRNÝCH. V tomhle Španělsku by nic nenadělala ani WONDER WOMAN, k níž si řekneme ještě pár slov. Zásluhou nového komiksu ale zavzpomínáme i na BUFFY, PŘEMOŽITELKU UPÍRŮ. A jako velkou lahůdku přihodíme také exkluzivní rozhovor s admirálem Adamou, Edwardem James Olmosem, jedním ze skvělých hostů COMIC-CON PRAGUE 2021, a představíme vám i dalšího hosta, Caru Buono.

A jedeme dál: Petr Heteša přichází s novinkou YARMINŮV SYNDROM, o níž s námi prohodil i pár slov. Robert Silverberg již ví, jak vypadá TVÁŘ VOD. Neil Stephenson otevírá KRYPTONOMIKON. Povídkami přispěly Lucie Kaňová a Lucie Matějíčková. Víc si ale povíme také o ENCYKLOPEDII KOMIKSOVÉHO FILMU.

Parádní sci-fi jménem PLOŠINA představuje Roger Levy. Všichni slavíme ENDYMIONŮV VZESTUP, jehož vydáním Argo s Tritonem završují kultovní ZPĚVY HYPERIONU. A jestli chcete něco poradit od profíků, třeba na téma steampunk, naslouchejte LUCII LUKAČOVIČOVÉ. Anebo se můžete v komiksech seznámit se ZÁLESKAUTKAMI a POKÉMONY RED A BLUE. Případně nabízíme výlet do světa ASSASSIN´S CREED.

Samozřejmě ale nesmí chybět historie, tentokrát zastoupená frískými piráty i korzáry a Josefem Šnejdárkem, československým generálem, který lstí zachránil Slovensko. A co na to Hlas fandomu? Jeho témata jsou PROJEKT NORTHMOOR, pátý HORRORCON a soutěž O STŘÍBŘITĚLESKLÝ HALMOCHRON. A ani to není všechno – a tím nemáme na mysli jen nejnovější novinky ze světa Prima COOL!

Pevnost vám přeje hezké svátky a už se těší, jak s vámi prožije celý krásný nový rok.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný