1. května 2018 10:58

Královna burlesky Dita Von Teese míří do Prahy s omamně svůdnou show

Mezinárodní ikona vystoupí v rámci evropského turné The Art of the Teese v listopadu v Kongresovém centru.

Světová královna burlesky Dita Von Teese, se v rámci letošního evropského turné představí s kritiky uznávanou show ,, The Art of the Teese“ také v pražském Kongresovém centru.

22. listopadu 2018 na večeru plném půvabu a svádění dokáže českému publiku, proč je považována za nejzářivější hvězdu tohoto žánru. Pražské vystoupení bude nejen jediné v České republice, ale také první středoevropskou zastávkou celé tour. Předprodej lístků začne v pátek 25.5.2018

I když jsem se svým číslem ve sklence na martini vystoupila jako host v různých show, na přehlídkách a v televizích a procestovala díky tomu celou Evropu, vždy jsem snila o tom, že zde uvedu vlastní, nezkrácenou show,“ říká Dita Von Teese. ,,Jsem nadšená, že úplně poprvé přijíždím do Evropy se všemi rekvizitami a spolu s hvězdným obsazením složeným z těch nejlepších světových burlesek. Jsem vděčná za příležitost představit show, jež reprezentuje rozmanitý půvab neo-burlesky, která prožívá obrození větší, než jsem si kdy mohla představit!“ dodává Dita Von Teese.

Každé představení tvoří vizuálně nabitý program exkluzivních výstupů, které udělaly z Dity Von Teese dokonalou umělkyni moderní burlesky. Součástí programu jsou čtyři nejvíce fascinující čísla, včetně nové verze ikonické Martini sklenky, která nyní představí krásnou číši na šampaňské v barokním stylu, pokrytou 150 000 krystaly Swarovski. The Art of the Teese tvoří dále některé strip-show, včetně muzikální striptýzové scény Lazy, baletní burlesky Swan Lake Stripteese a Rhinestone Cowgirl výstup přítelem Vontourage.

Celé představení hýří oslnivými haute-couture kostýmy od Jenny Packahmové, Catherine D’Lishové a proslaveného tvůrce korzetů Mr. Pearla, doplněnými botami vytvořenými na míru exkluzivně Christianem Louboutinem.

Mezi rekvizitami nechybí křišťálový kolotoč, obrovské třpytivé červené srdce či zlatá vana.

Show The Art of the Teese se doposud hrála ve vyprodaných sálech po celých Spojených státech, Kanadě a Austrálii. Kritika označuje show Dity Von Teese jako největší podívanou v celé historii burlesky.

,,Její smysl pro detail a zdobení na scéně je bezkonkurenční, a to i pro popové hvězdy. Od třpytu každého krystalu Swarovski (statisíce se skrývají skoro v každém kusu rekvizity či oděvu), přes smyslné osvětlení, které hladí její porcelánovou štíhlou postavu, až po svůdnou hudbu, která navozuje atmosféru. Vaše oči se nemůžou odvrátit od naprosté bezchybnosti toho všeho,“ napsaly o vystoupení Los Angeles Times.

Chválou nešetřila také známá jména z oblasti showbyznysu. ,,Dita je naprosto okouzlující. Vyzdvihuje umění škádlit s nenucenou elegancí a lehkostí, která je naprosto opojná, a elegance a krása jejích pohybů vám opravdu vyrazí dech. Je to lahodné, silné a hravě provokující,“ říká herečka Demi Mooreová.

Její kolega, herec Aaron Paul dodává: ,,Dita vyzařuje nadčasovou eleganci. Je to Bettie Page naší generace, ale na velmi odlišné úrovni. Narodila se aby mohla bavit. Milujte tu dívku!“

Dita Von Teese je označována za Superhrdinku burlesky (Vanity Fair) a určuje každý aspekt své burleskní show od kostýmů, hudby až po osvětlení. Kromě vystoupení má také vlastní řadu spodního prádla, vůní, brýlí, rukavic a punčoch. Nedávno vydala svoji třetí knihu ,Vaše znaménko krásy – Průvodce světem extravagantní ženy.

Předprodej skrze GoOut

Facebooková událost

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný