11. července 2021 17:30

Skoky nejen na lyžích do Vltavy braly dech! Pražská náplavka zažila unikátní COOLIFE FREESTYLE FEST

Smíchovská náplavka v Praze zažila v sobotu 10. července největší freestyle show letošního léta – COOLIFE FREESTYLE FEST! Do hlavního města se sjeli lyžaři a snowboardisté z celé České republiky, aby tisícům přihlížejících diváků předvedli dechberoucí show. Fanoušci si s nadšením užívali i flyboard exhibici mistra České republiky Petra Civína nebo řádění Maylow Silvera na boardsurfu.

Mimořádnou podívanou zažili diváci v sobotu 10. července na smíchovské náplavce v Praze. Ta se stala dějištěm největší letní freestyle show COOLIFE FREESTYLE FEST. Na fanoušky čekal nabitý program, našláplé koncerty kapel Prago Union a Prague Conspiracy i následná afterparty. Česká freeskiingová reprezentace a snowboardisté v čele s Láďou Hrstkou a Kristianem Salačem se postarali o unikátní exhibici na rampě postavené uprostřed Vltavy. Slunečné počasí, letní teploty a skvělá atmosféra jen podtrhly nezapomenutelné zážitky všech přítomných.

„Vyšlo počasí, je tady skvělá parta, skok je taky dobrej, přišlo hodně lidí. Za mě je to super akce. Ráno se mi teda do Vltavy moc nechtělo, ale voda byla nakonec příjemnější, než jsem čekal,“ říká akrobatický lyžař Marek Skála, který reprezentoval Českou republiku na Zimních olympijských hrách Soči a vysvětluje, jak se chrání před možným bolestivým dopadem do vody. „Při skákání máme na sobě neopren, který nás ochrání, když sebou plesknete o hladinu nebo když vám vypne lyže a seknete se o ruku, nohu. S neoprenem nemusíme jít na šití,“ směje se Marek Skála.

O nevšední zážitky se postaral i mistr České republiky ve flyboardingu Petr Civín, který díky speciálnímu zařízení létal až šestnáct metrů na vodou. Diváci jeho show plnou salt a vrutů ocenili nadšeným potleskem. „Dneska jsem poprvé v České republice skočil trojité salto a společně s freeskiery jsme se spojili a předvedli i tandemovou show. Děkuji všem divákům za neuvěřitelnou atmosféru,“ říká Petr Civín. Své umění na boardsurfu – surfaření na motorovém surfu – představil Maylow Silver, zábavu na U-rampě předvedli skateboardisti. Fanoušci si užívali také prostředí COOL CITY, které nabídlo relax sezení pod otevřeným stanem, písečnou pláž, spoustu dobrého pití nebo skvělou hudbu. V rámci programu proběhl i křest triček ze série COOL ARTIST LIMITED EDITION. O špičkovou úroveň a profesionální zázemí se postaral zkušený tým COOLIFE. O průběhu akce živě informovala CNN Prima NEWS, sestřih toho nejlepšího odvysílá Prima COOL.

COOLIFE FREESTYLE FEST navázal na loňský mimořádně úspěšný koncept COOL HIGHJUMP TOUR, který vyvrcholil v srpnu exhibiční skokanskou show na Smíchovské náplavce v Praze. Akce si vysloužila pozornost tisícovek diváků, celé řady médií i České eventové asociace, která události v rámci svých výročních cen udělila třetí místo v kategorii Zábava a showbusiness.

Sledujte Instagramy Prima COOL a COOLIFE!

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný