1. srpna 2020 11:45

Grandfinále COOL HIGHJUMP TOUR tuto sobotu na Smíchovské náplavce! Kdo se stane COOL jumperem?

COOL HIGHJUMP TOUR vrcholí! Prima COOL a HIGHJUMP Cliffdiving family završí sérii exhibičních skokanských show už tuto sobotu (22. srpna) epickou podívanou na Smíchovské náplavce v Praze. Grandfinále představí ty nejlepší skokany z celé České republiky. Nejtalentovanějšího COOL jumpera – skokana – pošle Prima COOL v příštím roce na týdenní HIGHJUMP kemp a zajistí mu účast v největším českém skokanském závodu v Hřiměždicích v roce 2021.

Kvalifikační série COOL HIGHJUMP TOUR se uzavře tuto sobotu největší adrenalinovou akcí léta v Praze! Fanoušci se můžou těšit na exhibici nejlepších skokanů, kvalifikovaných z předchozích exhibicí v Havířově, Ústí nad Labem a v Českých Budějovicích (koná se ve středu 19. srpna). Sportovci se budou nořit do Vltavy u železničního mostu na straně Smíchovské náplavky. Šestnáct metrů od odrazu k hladině a na pozadí ikonická silueta Vyšehradu slibují jedinečnou podívanou!

Na diváky a fanoušky čeká široký doprovodný program, našláplá hudba i následná afterparty. Na Vltavě se například představí JetSurf show (exhibice na vodních skútrech) nebo FlyBoard show, během které budou sportovci díky speciálnímu zařízení doslova létat nad hladinou. O špičkovou úroveň a profesionální zázemí se postará zkušený tým HIGHJUMPu a Prima COOL, která se také postará o mediální podporu.

Show si diváci můžou užít v prostorách COOL CITY, které Prima COOL postaví na Smíchovské náplavce, nebo z parníku, který bude kotvit poblíž pontonu s šestnáctimetrovou skokanskou věží. Finálovou exhibici můžou sledovat fanoušci také živě na sociálních sítích, kde bude probíhat živý stream. Sestřih toho nejlepšího nabídne Prima COOL ve svém vysílání.

COOL HIGHJUMP TOUR je pomyslnou náhradou za tradiční závody HIGHJUMP, které se konají každý rok v lomu Hřiměždice a které měly letos pokračovat 21. ročníkem.

Aktuální informace jsou k dispozici na Facebooku COOLIFE.

PROGRAM GRANDFINÁLE COOL HIGHJUMP TOUR – 22. SRPNA

12.00 – Otevření areálu pro návštěvníky 14.00 – Warm-up 15.00 – Warm-up 16.00 – Závody 12 metrů + JetSurf show + FlyBoard show + Placáky show 17.00 – Závody 16 metrů + JetSurf show + FlyBoard show + Placáky show 18.00 – Freestyle show + JetSurf show + FlyBoard show + Placáky show

Nová Amundsen Deep Blue: 6x destilovaná obilná vodka silná a čistá jako pohled na temnou noční oblohu

Pronikněte do nové dimenze síly a čistoty fascinující jako pohled na temnou večerní oblohu. Značka Amundsen stvořila jedinečnou vodku Amundsen Deep Blue, jejíž křišťálová čistota a výjimečná jemnost vyplývá z šestinásobně destilovaného kvalitního obilného lihu a filtraci přes aktivní uhlí. Intenzivní vybroušená chuť pohladí na jazyku a probudí touhu objevovat její čistoskvoucí nádheru všemi smysly.

Nová vodka s výjimečným obilným lihem, obsahujícím z 80 % pšenici, si vyžádala nový, nápaditý design. Zahalená do nebesky modré lahve vyzařuje Amundsen Deep Blue svou magickou sílu a přitažlivost, kterou nás dokáže upoutat jedině potemnělá obloha blížící se noci. Vstupte do její hluboké, nekonečné náruče se svými přáteli a objevujte sílu prémiové 40% vodky, která je díky šestinásobné destilaci a speciálnímu procesu filtrace přes aktivní uhlí jiskrně čistá a jemná. Stáhněte si z nebes o kapku větší zážitek, než na který jste byli zvyklí. Síla Deep Blue je na dosah!

Signature drink: AMUNDSEN DEEP FRESH

4 cl Amundsen Deep Blue šťáva z ½ červeného grepu nebo limetky led & soda

Amundsen Deep Blue

Objem: 0,5 l/1 l Doporučená cena: 249,90/399,90 Kč

O Stock Plzeň – Božkov:

Společnost STOCK Plzeň-Božkov je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční a oblíbené značky lihovin již téměř 100 let. S portfoliem čítajícím více než 100 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Koupí společnosti BARTIDA v červnu 2019 doplnila společnost Stock Plzeň- Božkov své portfolio zejména o prémiové značky lihovin. BARTIDA je v Česku mimo jiné distributorem kubánského rumu Legendario, producentem vlastních ovocných a bylinných likérů Bartida Original a obchoduje s destiláty a rumy z mnoha zemí.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný