24. března 2021 06:00

Dubnová Pevnost neláká na žádné zajíčky!

Jste připraveni na duel Godzilly a Konga?

Kdepak, v tomhle čísle se producírují kaidžú. A kdopak je mezi nimi nejlepší? To je jednoduché – když Godzilla procitne, vládne. Ve světě japonských megapotvůrek se ale jedná jen o jednu celebritu z mnoha. Proto jsme se rozhodli výjimečnému fenoménu asijských monster kaidžú věnovat hned šest stran s nadějí, že souboj GODZILLA VS. KONG bude patřit mezi nezapomenutelné.

Stejně tak si ale připomeneme VLKOCHODCE, irskou animovanou nádheru, která v nás rezonuje i po měsících. V seriálové sekci si pak povíme víc o EVROPSKÝCH KMENECH, natáčených u nás v Česku. A to už přijíždí PEKELNÝ PASTÝŘ, připravený všem dokázat, že tuzemská fantastika si s peklem rozumí a hned tak ji něco nezastraší.

V rámci okénka COMIC-CON PRAGUE 2021 si pak představíme dalšího žhavého hosta, RAYE STEVENSONA ze seriálu Řím a z Thora, ale došlo i na rozhovor s pořadateli Václavem Pravdou a Pavlem Renčínem. Akci sice bylo nutné opět přesunout, na říjen, ale o to bude pražský Comic-Con lepší!!!

A jedeme dál: máme tu drsný noir od Viléma Koubka POSMRTNÁ PREDACE. Čeká nás S KRVÍ SPJATÁ warhammerovská upírka Ulrika od Nathana Longa. Theo Addair oproti tomu vypráví, co je HNILOBA V KOŘENECH. V povídkové sekci přispěli LEONARD MEDEK a OSKAR FUCHS.

Rozhodně si musíme povědět víc o PÍSNI SEVERU, novince od Míši Merglové. Kyberpunkový klasik William Gibson se připomíná románem HARDCORE MONA LISA. Sci-fi ságu O TU nám představí Jakub Hussar. Máme tu novou komiksovou WONDER WOMAN a s ní připlouvají i POTÁPĚČ a BERSERK.

Z historie na nás míří VILÉM TELL, ale víc si řekneme také o REVOLUČNÍM ROCE 1956. V Hlasu fandomu se o slovo hlásí GWINT KLUB, warhammerový podcast ROHATÁ KOSTKA a nová deska kapely BEZ SMOKINGU!, na které se podílel i Jakub D. Kočí.

A ani to zdaleka není vše. Užijte si epický nášup s novým číslem vašeho nejoblíbenějšího průvodce fantastickými světy a pochopitelně tím nejzajímavějším ze světa Prima COOL!

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný