28. března 2018 06:00

Dubnová Pevnost nabídne válku plnou Infinitivů... tedy nekonečna

Jste připraveni na třetí Avengers?

Co si budeme namlouvat – třetí Avengers převálcují všechno, takže jsme jim logicky věnovali Téma našeho dubnového čísla. Podívali jsme se na zoubek hrdinům i padouchům, komiksům i filmům. Prostě celému marveláckému univerzu kolem tohohle supertýmu supertýmů. A pak jsme hned přesedlali na retrovlnu a očíhli návrat Stevena Spielberga ke sci-fi – Ready Player One je pecka, vážení. Což se nakonec úplně nedá říct o nové Laře Croft, ale víte, co se říká: Někdo vdolky, jiný... Tak si kdyžtak spravte chuť u Altered Carbon, kyberpunkovém nářezu od Netflixu, známému i díky knižní předloze jako Půjčovna masa. Plus se těšte na recenze a novinky, znáte to.

V literatuře pro vás máme vyvrcholení vesmírné rubačky J. Sawyera, ale i hafo dalších nových knih a sérií... a nakonec ještě jedno loučení, když vyšel poslední díl Démonského cyklu od Petera V. Bretta (máme i rozhovor s autorem!). Až se pak prokoušete našimi recenzemi, zprávami ze zahraničí a tipy na dárky (knižní Tvář vody, třeba?), vrhněte se rovnou do komiksů. Magion, náš strip, nová manga Čarodějova nevěsta a výborný komiks od lídra My Chemical Romance – Umbrella Academy!

No a pak si popovídáme s naším novým profíkem o intuitivním psaní, Míla Linc nám vysvětlí, jak to bylo ve skutečnosti s Robinem Hoodem (krátká verze do taháku: nikdo to neví), a pokecáme si o soubojovém systému v Kingdom Come: Deliverance. Následuje obvyklá porce informací o hrách, deskovkách a novinkách v životech YouTube a geeků... a také hned dvě pozvánky na blížící se Svět knihy, kde nebudeme chybět my, ale snad ani vy! To byste si mohli zkusit a pak hořce litovat: Nu a na rozloučenou máme novinky z Prima COOL... Tak už se nenechte rušit a příjemné dubnové čtení!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný