19. listopadu 2021 15:48

5 bizarně zabalených dárků, které umí pořádně zamotat hlavu obdarovaným

Výrobky, které nabízejí krajně neobvyklá řešení životních situací.

Dávat smysluplné dárky umí každý, navíc jsou často dost nudné a předvídatelné. Pokud v případě dárků sázíte na jistotu, ale rádi byste to obdarovaným trochu okořenili, pak bystě měli vědět, že existuje značka Prank-O. Ta vyrábí falešné a dost přesvědčivé obaly, které udělají z rozbalování vtipnou záležitost. Vybrali jsme pětici těch novějších a nejzábavnějších.

Létající bobky

Nosit pytlík s exkrementy je trapné, obzvlášt když nejsou vaše vlastní. S naší sadou obsahující héliovou pistoli je pošlete vzhůru k oblakům.

V balení najdete plnicí pistoli s héliovou bombičkou, speciální pytlíky a pásky.

Přenosný kolotoč

Oblíbená nezbytnost všech čerstrvě narozených, teď stále nad jejich hlavou. Pobaví i starší nebo osvěží v letním parnu zavěšeným ventilátorem.

Lehký a pohodlný postroj vhodný na každou hlavu včetně cestovního obalu. Závěsná rozptýlení nejsou součástí balení.

Ponožky & víčka

V každé domácnosti chybí ponožky a víčka od potravinových krabiček. Univerzální balení náhradních ponožek a víček tento problém vyřeší.

Zkompletujte vaše páry ponožek a využijte znovu potravinové krabičky. Obsahuje všechny běžné barvy a velikosti.

Držák na donuty

Mějte své oblíbené mlsání vždy po ruce. Praktický opasek s nástavcem udrží až půl tuctu donutů, abyste si okamžitě mohli dopřát čerstvou dávku cukrů.

Hodí se pro každou příležitost. Hands-free vychytávka, ze které by měl radost i Homer Simpson!

Plísňová farma

Konečně zábavný a zároveň vzdělávací způsob, jak využít organické zbytky a odpadky. Pozorujte, jak se rozrůstá plíseň, hniloba a červi. Sláva rozkladu a tlení!

Vypěstujte na malé farmě rozkladné organismy všech druhů, skvělá zábava pro děti i dospělé, kterým zůstala dětská zvídavost. Včetně osvětlení, abyste mohli pestrý život pozorovat při usínání.

Který byste nejvíc chtěli rozbalit?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný